Mijn Zyxel NAS wil niet meer opstarten

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Josk79
  • Registratie: September 2013
  • Laatst online: 31-05 14:12
Ik heb een Zyxel NAS520 die waarschijnlijk de geest heeft gegeven. Als ik de NAS aanzet gaat zo'n 3 seconden het power-LEDje aan en de ventilator draaien. Vervolgens is alles weer zwart. Het lijkt erop dat op dat moment het piezo-elementje een piep wil geven want ik hoor een heel zacht tikje eruit komen.

Ik heb de reset knop een aantal seconden ingedrukt en ik heb de CR2032 batterij er even uitgehaald en weer ingezet, dit lost niets op.

Ook als ik alles loshaal (harddisk, ventilator) gaat de power-LED slechts zo'n 3 seconden aan na indrukken powerbutton, dus hetzelfde symptoom.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/th3OR-vkATS0ExFUr2S-zJDxPzg=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/bqYNRVNcuRIZvEdPQ5mCMfXx.jpg?f=fotoalbum_large

Op 'A' blijf ik altijd 12,2 V meten (voeding is 12 V, 5A), deze kakt dus niet in bij inschakelen. Op 'B' meet ik 12,2 V zolang het power-LEDje aan is daarna zakt hij vrij snel naar 3,5 V en vervolgens langzaam (10 seconden ofzo) naar 0 V.

Ik heb voor de rest geen verstand van elektronica, maar ik vraag mij af; kan de unit de kliko in of is er nog iets wat ik kan uitproberen?

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/nQ0JtCVmkix9iDjGBHwS4KFVNZo=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/scpWNTaHtM6MLmHsbkAg6Igb.jpg?f=fotoalbum_large