Playstation bevestigd stoppen now service

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • lennardh1
  • Registratie: Februari 2020
  • Laatst online: 30-03 17:05
Sony brengt nieuwe PlayStation Plus-abonnementen op 22 juni uit in Europa

@YannickSpinner

Wellicht interessant

Inmiddels bevestiging van sony gekregen dat de now service is gestopt en niet meer te activeren met prepaid kaarten. (Wat volgens mij illegaal is maar goed). Had zelf een kaart via bol gekocht en ben niet amused.

Heb mijn mails anoniem gemaakt.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/5KsjI_ZlNvtHgUVyjXwMYNnIll8=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/trUR516wpZfhdUCFI9Dw6v1x.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/tj3BZ5iM0Ar9aWuADEkKEJoqgo8=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/iRICNzMvriDFNlGFPBzLiJWm.jpg?f=fotoalbum_large

Met vriendelijke groet,

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Xtuv
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14:23
@lennardh1 fyi: nieuws: Sony blokkeert stapelen van PlayStation-abonnementen tot juni

De voucher is na 22 juni weer te gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lennardh1
  • Registratie: Februari 2020
  • Laatst online: 30-03 17:05
@Xtuv bedankt. Vind de faq nogal gehaast opgesteld. Met hoe het nu geformuleerd is zou je wanneer je de service nog niet hebt waarvoor de kaart is (now of plus) nog wel kunnen activeren. Ik heb alleen plus maar kan de now kaart niet activeren.

Ook is er een verwijzing naar een tabel die nog niet bestond toen ik net keek over hoe deze kaarten na 22 juni omgerekend zullen worden. Vind het zonder aankondiging een smerig en gehaast zaakje vanuit sony.