Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AnsN
  • Registratie: April 2022
  • Laatst online: 07-04-2022
Het is mij al twee keer gebeurd dat een Whatsapp-bericht na verzending ook als mijn status verschijnt. Ik zie dat niet zelf, beide keren attendeerde een contact mij erop. Bij het verzenden van een bericht kom je helemaal niet op je status, ik begrijp echt niet hoe dit gebeurt.
Is dit een softwarefout? Heeft iemand een tip om het te voorkomen?

Ik gebruik een Samsung Galaxy A52s, zowel op internet als op het Tweakersforum kan ik geen antwoord vinden. Updates voer ik altijd uit.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 07:02

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
@AnsN weet je zeker dat je een bericht stuurt en niet perongelijk status? Dat zie ik bij mijn contacten simpelweg vaak voorbij komen.

Stuur je deze berichten altijd naar een specifiek persoon?

[ Voor 18% gewijzigd door rens-br op 05-04-2022 11:34 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AnsN
  • Registratie: April 2022
  • Laatst online: 07-04-2022
@rens-br nee, een keer naar een groeps-app en een keer naar 1 persoon. Overigens wel beide van mijn werk.
Ik heb zitten kijken hoe je je status doorstuurt, maar dat is het niet, dan zou ik dat hebben gezien. Is zo anders dan een gewoon appje sturen.