Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nestorix60
  • Registratie: Mei 2019
  • Laatst online: 02-05 16:58
Mijn vraag
Ik heb een MacBook Pro, 13 inch 2019, 1,4 GHz, i5. Hierop zit 250 GB flash-opslag. Ik gebruik voor m.n. foto’s opslag een externe schijf. Maar voor sommige bewerkings programma’s, moet ik wel eens foto’s bewerken op interne schijf. Deze wordt dan te klein. Kan ik die interne opslag uitbreiden? Zo ja, hoe?

Relevante software en hardware die ik gebruik
...

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
...

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Als je heel goed bent met een soldeerbout zou je misschien de chips los kunnen solderen. Maar nee, dit kan niet. De enige optie die je hebt is een nieuwe MacBook kopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20:23

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Dit is geen vraag voor Processors, Moederborden & Geheugen; het subforum Opslagtechnologie bestaat niet voor niets :o

Maar verplaatsen heeft weinig zin:
Nestorix60 schreef op zaterdag 26 maart 2022 @ 08:41:
Relevante software en hardware die ik gebruik
...

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
...
Deze vragen stellen we niet voor niets. Een succesvol topic staat of valt bij de inzet die je zelf doet, en die ontbreekt hier. Dicht.

Zie voor tips hoe het wel hoort:
Het algemeen beleid #quickstart

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.