Ik kwam prijzen tegen van rond de €100,- zonder de extra afstandsbediening en dongle (de NON Pro uitvoering)? Dat scheelt dan toch nog zo'n €30,-?
Smart IPTV
En dan die merkwaardige USB-dongle in de verpakking. Uiteindelijk blijkt dat deze extra streamingmogelijkheden met zich meebrengt. Zo wordt het met deze dongle mogelijk om via de protocollen HTTP, UPD, RTP en RTSP video naar de YAY GO PRO te streamen
Met de Vu+ app zou je bv het boxje op de slaapkamer kunnen zetten en dan vanaf de VU decoder rechtstreeks kunnen streamen de lineaire kanalen van die decoder. Iets in die richting denk ik.
Nou, dat is hetgeen waar ik eigenlijk het meest nieuwsgierig naar ben, wat ze daar nu eigenlijk mee bedoelen?
Voor alle duidelijkheid, een VU+ benaderen en te kunnen gebruiken op een Android TV box zoals omschreven, is nu ook al mogelijk bij gebruik van de juiste app(s). TVgids, alle TV kanalen, opnames, enz., dus daarom vraag ik mij af wat er nu meer beschikbaar zou komen.
Volgens TotaalTv en andere sites lijkt de kwaliteit die het boxje geeft uitstekend. Ook in 4K. Zou het ook nog verschil maken dat de YaY officieel is gecertificeerd door google, omdat men rept dat de box ook Youtube 4K doet?
De boxen die nu door mij en @
S1NN3D zijn aangehaald hebben dezelfde certificering, en daarmee ook dezelfde mogelijkheden. YT in 4k (HDR) is al voor menig Android TV box probleemloos mogelijk, dat is niets nieuws.
De reden van dit topic was dan ook ondermeer te achterhalen of dat ook idd zo is. Kennelijk is dit ding nog vrij nieuw zodat er nog niet veel ervaringen zijn... Misschien moet ik m maar eens aanschaffen. De VU+ decoders zijn in ieder geval ook van prima kwaliteit. ..

De boxjes draaien prima, ze zijn ook eigenlijk niet zo nieuw, dat lijkt nu alleen maar zo omdat jij ze nog niet kent. Van het "VU+" labeltje zou ik mij in dit geval niet al teveel voorstellen, jij wordt daardoor een beetje op het verkeerde been gezet. De bouw"kwaliteit" zal gelijk zijn aan de box die door @
S1NN3D is gedeeld en dat geldt eveneens voor de prestaties van deze boxen. Uitstekend bruikbaar als streaming apparaat maar ook niet meer dan dat, ze zitten nog steeds ver van een Shield TV 2019 Pro af, maar die kost ook vele €'s meer.
Nog even om het toch gezegd te hebben. Deze boxen beschikken niet over een nieuwere chipset waarmee de nieuwe AV1 codec ook toegepast kan worden. Die Android TV boxjes/sticks zijn er inmiddels al wel, om nog maar eens duidelijk te maken dat het hier niet werkelijk om "nieuwe" technologie gaat.
Edit: ter extra verduidelijking, dit betreft dus allen het model
SEI600[xxx] van
SEI Robotics, er staan er daarvan totaal 8 op de pagina waarnaar ik link. Uiterlijk vaak verschillend, hardware (inhoudelijk) gelijk. Wat niet wil zeggen dat ze allen voorzien zijn van dezelfde Android TV OS Build, daar kan een draai aan zijn gegeven door de aanbieder.
[
Voor 6% gewijzigd door
hardware-lover op 22-03-2022 14:33
]
Testing, one, two ...