Niets in de Pricewatch over de FortiAP

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kuwerti
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-09 08:10
Beste allemaal,

Ik ben op zoek naar de prijzen van de FortiAP 221E Indoor wireless Access Point
(specs https://www.fortinet.com/...sheets/fortiap-series.pdf)

als ik echter zoek in de pricewatch vind ik niets? (dat is mij nog nooit overkomen :-) )
https://tweakers.net/pricewatch/zoeken/?keyword=FortiAP

Hoe kan dit? zijn deze dingen gewoon niet te krijgen in NL? heten ze tegenwoordig Anders?

ook in het overzicht van AccessPoints zie ik het merk 'Fortinet' niet terug
https://tweakers.net/access-points/vergelijken/ 8)7

Weet iemand hoe dit kan en waar deze AP's te koop zijn in NL?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • unezra
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 11-09 20:15

unezra

Ceci n'est pas un sous-titre.

Vind met een simpele Google wel wat shops die ze verkopen:
https://shop.virtualsecur...ess/fortinet/fortiap.html

Zit alleen wel in een fors hogere prijsklasse dan veel thuisgebruikers willen betalen voor een AP. Tegelijkertijd, Aruba AP's van vergelijkbare bedragen staan er wel in, dus ik vermoed dat het vooral is dat de webshops die FortiAP leveren niet zijn aangesloten bij de feeds van Tweakers.

Ná Scaoll. - Don’t Panic.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • _H_G_
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 18-09 15:28
Volgens mij mag je dat spul niet eens verkopen zonder partner te zijn. Zoiets als firmware verkrijgen is net zo lastig.

En partners zijn er genoeg, maar gekgenoeg doet partner webpagina van Fortinet hier moeilijk.

Denk namelijk niet dat random webshop de oplossing is: als ik die prijzen zo zie dan is het niks goedkoper dan bij officiële partner (die zit er waarschijnlijk ook wel een achter).

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Orion84
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 02:46

Orion84

Admin General Chat / Wonen & Mobiliteit

Fotogenie(k)?

Vragen over de pricewatch kan je beter in het Pricewatch feedback forum stellen. Bij deze dus een tikje die kant uit.

The problem with common sense is that it's not all that common. | LinkedIn | Flickr


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Glaanie
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 16:38

Glaanie

Medewerker Product Content

All your spec are belong to us

@kuwerti Wat @unezra al vermoedt, lijkt hier het geval te zijn, het product wordt simpelweg niet (in de feeds) aangeboden door de shops die bij ons zijn aangesloten. Daarnaast is de categorie Access Points vrijwel geautomatiseerd door middel van een koppeling bij Icecat, daar staan de producten wel. Maar die neemt alleen producten mee die op het moment van de productimport (dagelijks) 3 of meer prijzen hebben. En dan hebben we probleem 2, bij CentralPoint zie ik ze bijvoorbeeld wel op de site staan (niet in de feed), maar die gebruiken dan weer een SKU-code met een -EU toevoeging, Icecat gebruikt die niet. Dus zelfs al zouden meer dan 3 shops deze aanbieden, als die allemaal de -EU SKU-variant gebruiken, kan er nooit een match met Icecat plaatsvinden.

Als gebruiker kan je verder prima zelf producten aandragen voor opname in de Pricewatch, rechtsonderin de Pricewatch portal vind je een link naar Product toevoegen, vul zoveel mogelijk gegevens in en na goedkeurig door ons, komt'ie online.