Vraag
Alle reacties
Aangezien "wij" hier niet je verhaal op waarheid kunnen peilen. En eigenlijk niet weten of je de rechtmatige eigenaar bent.
Lijkt het me handig dat je even contact zoekt met apple/Apple winkel
Lijkt het me handig dat je even contact zoekt met apple/Apple winkel
The problem with communication is the illusion it has taken place.
Met je Mac naar een Apple store met aankoopbon inderdaad, anders mag-ie de kliko in, want er is geen legale weg om hier omheen te komen zonder aan te tonen dat je de rechtmatige eigenaar bent.
I reject your reality and substitute my own
Je kan hem toch via zoek mijn ook weer ontgrendelen?
Volgens Apple zelf: https://support.apple.com/nl-nl/HT204756Als u uw Mac niet kunt ontgrendelen
Zodra u de Mac hebt teruggevonden, kunt u deze ontgrendelen met de toegangscode die u hebt aangemaakt toen u uw Mac vergrendelde met Zoek mijn.
Als u die toegangscode niet meer weet, hebt u drie opties:
- Log in bij iCloud.com/find en selecteer uw Mac in het menu 'Apparaten'. Selecteer 'Ontgrendel' en volg de stappen om uw identiteit te verifiëren.
- Ontgrendel uw Mac vanaf uw iPhone, iPad, iPod touch of Apple Watch met de toegangscode van uw apparaat.
- Neem uw Mac en uw aankoopbewijs mee naar een erkende Apple serviceprovider.
Gezien de post historie is het enigszins aannemelijk dat hij het niet weet.
Maar als de macbook gekoppeld was/is aan een icloud account kan je hem van daaruit ontgrendelen zoals BlackMonkey aangeeft
Maar als de macbook gekoppeld was/is aan een icloud account kan je hem van daaruit ontgrendelen zoals BlackMonkey aangeeft
Volgens Apple support zit er een firmware vode op
Moet morgen weer contact opnemen met hun om dit op te lossen
Moet morgen weer contact opnemen met hun om dit op te lossen
Pagina: 1