Dat wat ik weet heb ik hier volgens mij gedeeld en dat is wat summier ws maar weet dan ook gewoon niet meer dan dat. Ik ben maar een simpele boerenjongen die voorheen iets afspeelde met een niet al te ingewikkeld mediaspelertje die ik had gekregen van iemand, nu dat ik een nieuwe receiver (yamaha rx a 880) heb gekocht en een nieuwe speakerset en her en der iets hoor over dolby atmos kom ik er achter dat dat mogelijk moet zijn met de nieuwe receiver maar niet met de mediaspeler die ik heb. Ik ben wat aan het zoeken geweest op internet maar kan het niet erg vinden, 9 van de 10 keer staat niet aangegeven of iets dolby atmos ondersteunt ja of nee. Ik kan het niet vinden iig vandaar dus ook de vraag hier maar blijkbaar moet je hier een computer nerd van de bovenste plank zijn?
Ik download al jaren films in mkv (matroska?) bestanden via spotnet, zet deze op een harde schijf en voila afspelen. Heel simpel en ik ben niet de enige dacht ik als ik spotnet zo bekijk

Heb me nooit hoeven verdiepen in codecs en weet ik veel voor andere shit. De vraag was simpel, ik zoek een mediaspeler die dolby atmos ondersteunt. Weet iemand die per ongeluk? Niet meer en niet minder dus HDR? Heb je mij niet over gehoord bijvoorbeeld overigens zal er tzt ook wel weer eens een nieuwe tv komen maar zien we dan wel weer)
Nogmaals, ik heb gezocht en kom niet verder dan een Wetek en een Nvidea shield
Via een oud forum op internet kwam ik niet verder dan de Shield en een Wetek Play 2 die ik nergens kan begaan. Ik vond een Wetek en bestelde deze bij de zaak en de desbetreffende zaak belde me en vertelde me dat dat niet degene was die ik wilde en het dus ook niet ondersteunde en dat ze me verder niet konden helpen omdat ze er nooit zo diep op in gingen. Daar schoot ik dus ook niks mee op.
En joh, als ik het dan toch niet snap, leg me dan eens uit hoe het werkt ofzo
Blijkbaar heb ik nog het een en ander te leren ofzo?