Definities in artikelen.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dwarlorf
  • Registratie: Juni 2016
  • Laatst online: 15:25

Dwarlorf

Nokando a place near Kathmandu

Topicstarter
@Hayte

nieuws: DIVD mag als eerste onafhankelijke Nederlandse partij CVE-nummers reg...

Letterlijk onderaan in het artikel komt pas te staan wat een CVE-nummer is.

CVE is kort voor Common Vulnerabilities and Exposures. Een CVE-nummer wordt aan een kwetsbaarheid toegekend om communicatie en coördinatie over een kwetsbaarheid te vergemakkelijken.

Ik zou die tekst toch liever bovenaan zien, bij voorkeur in de dikgedrukte introtekst. Dan hebben de minder ingevoerde Tweakers ook meteen een idee waar het artikel over gaat.

Het valt me trouwens wel vaker op bij dat er bij artikelen wordt uitgegaan dat iedereen weet waar het over gaat en dat uberhaupt nergens een definitie wordt gegeven. Daar mag wat mij betreft wel iets meer aandacht naar uitgaan bij toekomstige artikelen.

The blob ain't bothered. Its slime don't care. / The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Hayte
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 11:12

Hayte

Nieuwsredacteur
Ik was bij het schrijven er inderdaad iets te makkelijk vanuit gegaan dat men zou weten wat CVE's zijn :) Die alinea is inmiddels ook wat naar boven geschoven.