Sharepoint online keuze Team site of Communicatie site

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sniper20
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 10-05 11:50
Momenteel ben ik bezig voor een kleine non-profitorganisatie om uit te zoeken hoe ze bestanden in Microsoft 365 kunnen opslaan. Het gaat in principe alleen om gedeelde bestandsopslag. Ik ben er inmiddels achter dat SharePoint online de tool is om dit in te richten.

Wat ik al uitgezocht hebt : Er zullen sites aangemaakt moeten worden voor de verschillende afdelingen. Alleen loopt ik al snel aan tegen de keuze of het een Team site of Communicatie site moet worden. Insteek is om het zo eenvoudig mogelijk te houden.

Microsoft is erg bezig om de 365 groepen te pushen en daarmee krijg je allerlei toeters en bellen die je eigenlijk niet nodig hebt. Communicatie sites zijn dus meer geschikt, maar ik vraag me af of dit een toekomstig bestendige keuze is. Stel dat je die toeters en bellen (o.a. Teams) later wel wilt gebruiken.

Zijn hier meer beheerders tegen aan gelopen en wat zijn de ervaringen ?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 09-05 19:07

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Ruzor
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online

Ruzor

Off with his head man

Een team site.

Of vanaf het begin Teams gebruiken. Dan krijg je er standaard een SharePoint site bij om alles in op te slaan. Is het meest gebruiksvriendelijk, want SharePoint zelf raak je dan niet echt meer aan. Alles verloopt via de interface van Teams.

[This is what you get when you mess with us]