Ik zit nu al heel lang te wachten op mijn doe-het-zelf pakket, maar het wil maar niet komen. Zijn er al mensen die met ADSL zitten in Uithoorn??
Uit de FAQ:
)
Misschien beetje offtopic, maar wel iet-wat relevant. (Vaag zijn is een levenswijzeHet is echt klote dat ik hier geen ADSL of kabel kan krijgen, weet iemand wanneer het wel komt?
Doe een postcode check op http://www.adslmetacrawler.com (alle aanbieders)
Het is natuurlijk heel vervelend dat je geen snelle verbinding kan krijgen, maar het is vrij irritant als je hierover direct een nutteloze topic opent "KUT KPN NOG STEEDS GEEN MEKSSTRIEM IN [vul naam gat in] !!" Vriendelijk verzoek dit dan ook _niet_ te doen. GOT bezoekers kunnen ook niet ruiken wanneer gratis E3 verbindingen in achterlijke gaten beschikbaar gesteld worden
|| Unprompted (AI-blog) || slotje.com for sale || Dank pven! ||
Heel relevant lijkt meOp woensdag 22 augustus 2001 09:19 schreef pven het volgende:
Uit de FAQ:
[..]
Misschien beetje offtopic, maar wel iet-wat relevant. (Vaag zijn is een levenswijze)
Hey rutger, 2 jaar geleden zei jij al dat je ADSL had! of was dat toch misschien een heel klein beetje gelogen ?
Verwijderd
Eeej!Op woensdag 22 augustus 2001 04:47 schreef ExplosionONLINE het volgende:
Ik zit nu al heel lang te wachten op mijn doe-het-zelf pakket, maar het wil maar niet komen. Zijn er al mensen die met ADSL zitten in Uithoorn??
Welkom in [forum=4].
Iedere bezoeker van dit forum krijgt gratis en voor niets een klein presentje, alsjeblieft!
Nee serieus, zoals je kunt lezen in de FAQ verschilt dat gewoon.
In de FAQ staat waar je terecht kunt met je beschikbaarheidsvragen en ook hoe het zit emt levertijden van KPN mxstream
Deze doe ik daarom dicht.
Dit topic is gesloten.
![]()