Met scherper bedoel ik gewoon wat ik zeg, scherper. Het beeld is 'crisper' zoals je het in het engels zegt. Verder zijn de kleuren wat 'voller' (zowel bij Radeon als bij Voodoo5 als bij Kyro). Ik denk dat jij wat minder sceptisch moet zijn misschien.
Nah, ik denk eerder dat diegenen die denken dat de kleuren op een kaart wat 'voller' zijn dan de ander gewoon eens hun monitoren goed moeten afstellen.

En dat meen ik serieus, er is niet voor niets monitor kleuren calibratie software in de omloop.
Ik heb hier tientallen videokaarten gehad (zowat alle 3D kaarten van de afgelopen 3 jaar ofzo ) en weet dus echt wel waar ik over praat.
Ik heb er ook heel wat versleten, al ben ik sinds mijn GeForce 2 jaar terug niet erg kooplustig meer geworden.

Die dingen zijn immers verrekte duur!
Ik heb ook regelmatig de kans gehad om ze echt een paar keer 'achter elkaar' te switchen zodat ik goed kon zien wat nu precies het verschil was. Als jij niet wilt geloven wat 'Radeon fanboys' zeggen of wat in reviews staat is dat jou recht natuurlijk, maar ik ben het er niet mee eens.
Ik zal eerlijk toegeven dat ik nog geen Radeon onder ogen heb gehad, maar alle andere merken zowat wel, en ik vind de verschillen maar erg miniem. Verschillen waar anderen met volle borst beweren dat het verschil supergroot is. Feit blijft, fanboys overdrijven. NVIDIA fans maken het Radeon bezitters ongemakkelijk, en omgekeerd.

Over die Kyro(2) en 16-bit .. kolder? Das ook niet waar, ik heb het hier zelf ook nog goed bekeken toen ik de Kyro2 had. Het is waar wat de reviews zeggen, bij hevige alpha blending situaties is het wat minder lelijk dan bij bv een GeForce (of helemaal Radeon).
Nou, serieus, ik merk het niet. Ook niet in hevige alpha blending situaties in Quake 3 (veel shader effects, etc.) Ik denk echt dat je daar moet inzoomen om het verschil te zien, tijdens het spelen is het niet merkbaar.
Maargoed zo kunnen we wel blijven discussieren, ik kan jou niet overtuigen en jij mij ook niet
Is meestal zo, neem ik als jurist ook genoegen mee. Daarom hebben we in ons vakgebied ook een onafhankelijke rechter, want anders werd er nooit de knoop doorgehakt.