BT koptelefoon geluid verdwijnt na kiezen laptop microfoon

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deTuinman
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 27-08 13:14
Ik heb een Bowers & Wilkins PX7 bluetooth koptelefoon.
De microfoon is echt ruk, dus ik gebruik in plaats daarvan de microfoon van mijn laptop (Dell XPS15 7590). In Google Meet en Slack is het geen probleem om een ​​andere microfoon te kiezen.

Maar als ik dat doe in de Teams App of browser, dan verdwijnt na een paar seconden m'n output geluid en hoor ik niks meer.

Dus kies ik m'n audio instellingen voor een aangepaste instelling. na een paar seconden verdwijnt mijn hele outputgeluid. Switch ik weer terug naar m'n laptopgeluid is alles weer koek en ei.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hann1BaL
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 15-09 08:58

Hann1BaL

Do you stay for dinner?Clarice

Dit probleem herken ik maar dan met Jabra Elite 65T headphones.

De oplossing heb ik niet echt, maar anno 2021 is dat volgens mij de reden dat de meeste BT headphones/headsets een dongle hebben voor Windows computers, omdat het gewoon niet lekker werkt na het pairen.

Waarom dat op je mobiele devices wel gewoon werkt en op Windows niet blijft mij een raadsel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Devilscomrade
  • Registratie: Augustus 2012
  • Laatst online: 07-08 19:40
Ik neem aan dat je de geluidsinstellingen al gecheckt hebt in windows? Klinkt alsof je microfoon als 'afspeelapparaat' gebruikt wordt en dan met name voor communicatie.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/ffb5MEjIREP6w1mYihy5y2iKOk4=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/A9W0VmThavmQaIIUNYlkxnLW.png?f=user_large

[ Voor 36% gewijzigd door Devilscomrade op 08-12-2021 11:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • deTuinman
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 27-08 13:14
Devilscomrade schreef op woensdag 8 december 2021 @ 11:53:
Ik neem aan dat je de geluidsinstellingen al gecheckt hebt in windows? Klinkt alsof je microfoon als 'afspeelapparaat' gebruikt wordt en dan met name voor communicatie.
Ik heb de mic uitgeschakeld van de headphone. Dus dat leek mij voldoende.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/MBdGzhV7FmKCwLQwHdqmNGsfNm8=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/xtPGWnHjAdTGhS6Ro5Zf9E1I.png?f=user_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/2obbnwUHrpDIrXc26suzJtF44gA=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/D8kG9HFBZdexKHI0FVAtlEBm.png?f=user_large