Toon posts:

Mijn getweakte ADSL modem is d00d Help!!!!!!!

Pagina: 1
Acties:
  • 69 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo, allemaal. Ik had een probleem met het doormappen van poorten. En er werd mij aangeraden om dan de nieuwste firmware in te laden. Maar nu reageert mijn modem op niets meer. Pingen, Telnet, ook geen inet enzo :(. What 2 do? Kun je hem resetten ofzo?

Mzz0ls PaSqUaL3

  • dreeke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 31-10-2025

dreeke

outdated icon

heb je de stekker er al uit gehaald enzo? :)
of kijk ff in de handleiding misschien staat daar iets over een reset

Bij gebrek aan uw reclame staat hier mijn handtekening.


  • LuNaTiC
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online

LuNaTiC

Olijke schavuit

Misschien kun je iets meer info geven... welke modem, wat voor soort modem, provider, soort abbo, enz.

My own opinion is enough for me, and I claim the right to have it defended against any consensus, any majority, anywhere, any place, any time. And anyone who disagrees with this can pick a number, get in line, and kiss my ass. - Christopher Hitchens


Verwijderd

Topicstarter
-Alcatel ISDN DSL Modem
-MX Stream
-Planet

reageert niet op pingen, en telnet. Er is nix mis met de aansluiting maar met het modem.Ik had de laatste firmware ingeladen en dat ging mis. Nu is ie d00d. Weet iemand hoe je em hardware matig kan resetten?

  • PolarBear
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Op maandag 20 augustus 2001 22:42 schreef PaSqUaLe het volgende:
-Alcatel ISDN DSL Modem
-MX Stream
-Planet

reageert niet op pingen, en telnet. Er is nix mis met de aansluiting maar met het modem.Ik had de laatste firmware ingeladen en dat ging mis. Nu is ie d00d. Weet iemand hoe je em hardware matig kan resetten?
Bel de helpdesk en vraag ze om een nieuwe :o |:(. Sorry hoor maar dat zat er in dat het kon gebeuren. (als ze goede algemene voorwaarden hebben kost het maar Fl (kostprijs modem),- )

Verwijderd

Topicstarter
Ik las net in de handleiding van alcatel dat je em hardware matig kan resetten.

http://www.alcatel.com/consumer/dsl/pdf/sthome_manual_04.pdf

(moet je in de inhoud op reset klikken)

maar dat is me tot nu toe nog niet gelukt

Verwijderd

Alles betreffende de tweak graag in het algemene topic: [topic=192381/1/50]
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.