Members only:
Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers.
Inloggen
When life throws you a curve, lean into it and have faith!
+1stutrecht schreef op dinsdag 19 oktober 2021 @ 22:47:
Zoek een goede vriend en huur daar samen een huis mee. Dat is tegenwoordig een betrekkelijk normale tussenstap.
Vaak bu'j te bang!
Door omstandigheden/redenen is dit niet mogelijk. Sorry.stutrecht schreef op dinsdag 19 oktober 2021 @ 22:47:
Zoek een goede vriend en huur daar samen een huis mee. Dat is tegenwoordig een betrekkelijk normale tussenstap.
Je kunt wel antikraak wonen maar met een vriend(in) samen huren is geen optie? Merkwaardig.TheFrames schreef op woensdag 20 oktober 2021 @ 22:30:
[...]
Door omstandigheden/redenen is dit niet mogelijk. Sorry.
Ja... we komen niet allemaal van dezelfde achtergrond. #socialissueswimjongil schreef op zaterdag 30 oktober 2021 @ 00:47:
[...]
Je kunt wel antikraak wonen maar met een vriend(in) samen huren is geen optie? Merkwaardig.
Hij bedoelt denk ik dat je antikraak vaak ook min of meer met anderen woont.TheFrames schreef op dinsdag 2 november 2021 @ 20:40:
[...]
Ja... we komen niet allemaal van dezelfde achtergrond. #socialissues
Badieboediemxvahajwjjdkkskskskaa
Oh op die manier. Nee, daar heb ik geen problemen mee. Als het erop aankomt dat men een samen in een pand moet verblijven, dan is dat zo :-) Het is toch allemaal maar tijdelijk.Makkelijk schreef op woensdag 3 november 2021 @ 05:47:
[...]
Hij bedoelt denk ik dat je antikraak vaak ook min of meer met anderen woont.
Verwijderd
[ Voor 54% gewijzigd door Verwijderd op 03-11-2021 07:39 ]
In je laatste jaar inschrijven voor een extra opleiding, dan blijft je collegegeld laag voor die extra opleiding en kan je blijven wonen waar je nu zit voor 2143/12= 178 euro extra per maand.TheFrames schreef op dinsdag 19 oktober 2021 @ 22:45:
Hoi,
Ik heb een campuscontract en na afstuderen moet ik uiterlijk 6 maanden eruit (nu nog niet gelukkig). Sociale huurwoning is qua wachttijd not done. Hypotheek en koop me grote studieschuld is not done. Vrije sector betwijfel ik met starter salaris. Particulier en midden sector huur kan, maar betwijfel ik ook vanwege starter salaris. Antikraak is mogelijk, maar liever niet vanwege onzekere tijdsduur (last resort optie). Thuis wonen is geen optie (geen mogelijkheid voor) en tijdelijk verblijven bij mensen ook niet.
Ik heb gelukkig nog langer dan een jaar, maar 5 voor 12 is te laat. Daarom ben ik nu al aan het kijken. Waar kan ik het beste beginnen?
Tips en ideeën om de zoektocht verdraagzamer te maken zijn altijd welkom 😁
[ Voor 3% gewijzigd door Ernemmer op 03-11-2021 07:43 ]
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq