Bart
Vraag
Alle reacties
[verwijderd]
[ Voor 83% gewijzigd door Mar.tin op 29-07-2022 11:13 ]
Zijn de koolborstels nog goed? Als ze slecht contact maken loopt de motor onregelmatig.
*zucht*
Ik zou hier de aanloopcondensator verdenken, gesteld dat het een enkelfase inductiemachine is (dat kan ik niet goed genoeg zien).
Kan je de aanloopcondensator bereiken en er aan meten?
Kan je de aanloopcondensator bereiken en er aan meten?
Zal binnenkort kijken of ik erbij kan. Het zit nog allemaal dicht geschroefd.Kan je de aanloopcondensator bereiken en er aan meten?
Dank voor de opties...
Bart
Opendoen en al de aansluitingen controleren of ze nog wel goed vast zitten. Voor hetzelfde geld smoort ie op als je die de volgende keer gebruikt en dan heb je er niets meer aan.
Al wat ik aanraak werk niet meer zoals het hoort. Damic houd niet van zijn verjaardag
Let bij deze machines er even op dat je nieuwe lagervet voedselveilig is. Ik heb het kleinere broertje van deze machine in bezit gehad waar het vet oud was en de emulsie begon op te heffen (de stalen ring liep vol met olie en begon te lekken). Dus oude vet zo goed mogelijk verwijderen en dan vervangen met iets als https://bardahlproshop.nl/food-grease-000-nsf (weet niet of het grote broertje een dunner vet/olie gebruikt in de bak)glompie schreef op vrijdag 8 oktober 2021 @ 20:35:
Ja hij gaat helemaal uit elkaar. Heb er al een liter lagervet uit gepulkt.
[Afbeelding]
Pagina: 1
:strip_exif()/f/image/ipJFmx2xcSPPkXwDAJuEybbJ.jpg?f=fotoalbum_large)