Dimbaarheid LSC lampen

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DCB87
  • Registratie: November 2016
  • Laatst online: 14:58
Mijn vraag

Ik gebruikte eerst een dimmer in de woonkamer. Dimmer vervangen door knop en daarna vier GU-10 lampen van de Action (LSC) in de lamp gedraaid. Gekoppeld aan Tuya en in Home Assistant gezet. (daarna local tuya) Als ik de lampen dim naar 1%, dan vind ik ze nog te fel. Weet iemand of ik deze lampen op één of andere manier nog meer kan dimmen? De vrouw heeft liever dat ik de dimmer weer terugzet en de oude lampen weer aansluit, want qua licht was er meer sfeer met een dimmer.

Suggestie voor andere smart lampen die meer te dimmen zijn is ook welkom.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/bw12Rbh8MeKyQvSNN5CCsJpVclE=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/46ISOTqOujs5WJm9iR8WcVhi.jpg?f=fotoalbum_large

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Christustepaard
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 15-05 15:30
Niet bij dit type lamp, maar wel over een aantal andere LSC lampen speelt hetzelfde. De oplossing was om te lichtkleur aan te passen naar geel, dit oogt al warmer en heeft bij hetzelfde percentage dimming een lagere hoeveelheid zichtbaar licht.

  • DCB87
  • Registratie: November 2016
  • Laatst online: 14:58
Ben inmiddels over naar Zigbee lampen van IKEA. Lampen op 1%, perfect.