Vraag


  • cablecarp
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04-2024
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaande vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Ik zoek een?
Nord 2 of de Reno 6

Wat is je budget?
400

Ik wil het apparaat gaan gebruiken om ......
Social media, browsen, films kijken, fotos maken

Wat heb je zelf al gevonden?
Mijn eigen voorkeur gaat uit naar de Nord 2, dit ook door de Mediatek 1200 soc tov de 900 versie
maar wellicht is dit niet merkbaar en zijn beiden goed



Welke vragen heb je hier nog over?
Wie heeft ervaring met deze twijfel tussen deze 2 modellen en wat is jullie voorkeur...
Weet iemand ook waar de Oneplus modellen fysiek zijn te bekijken, ben bij Vodafone, Tmobile Kpn shop geweest en de Mediamarkt en nergens was er een oneplus telefoon.

[ Voor 8% gewijzigd door cablecarp op 23-09-2021 17:24 ]

Keep on rolling....

Alle reacties


  • Potenscia
  • Registratie: Oktober 2019
  • Laatst online: 09-09 09:51
https://tweakers.net/pric.../1715030;1726390;1737234/

De drie gebroeders.

De Realme GT 5G heeft een beter chip en een sneller scherm en een 3.5mm jack. De Oneplus heeft betere camera's. Accu's zijn vergelijkbaar, net als laadsnelheden. Qua software zijn de Oneplus en de Realme degene met de schoonste software, maar aangezien ColorOS gaat fuseren met OxygenOS kan het op dat gebied mogelijk ook nog gunstig uitpakken voor de Oppo.

Over het algemeen zou ik niet voor de Oppo kiezen. Die heeft eigenlijk niets te bieden wat de andere twee niet hebben.

De Realme is tot morgenavond in de aanbieding voor 430 ipv 500 bij de Realme eu webshop.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 11-09 12:15
Oneplus is beter ingeburgerd in Nederland, dus voor support e.d. zou ik voor de Oneplus gaan.