TomTom Rider 50 converter/adapter naar Mobiel

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lt.Kraken
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 17-07 08:37
Beste Tweakers,

Allereerst mijn excuses voor de locatie van dit topic, ik heb het complete forum nagelopen, maar het lukt me niet om te constateren wat de beste plaatst is voor een dergelijke vraag / discussie.

Maar ik hoop dat jullie mij kunnen helpen met het volgende;

Ik zoek een?
Een of andere adapter voor de TomTom Rider 50 RAM-mount naar Mobiel
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/IJ7-zCWAnpYoyUExFO3OR5Jdb6A=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/jNKufZpweFyEPvD0JJYLdEnb.jpg?f=fotoalbum_large

Wat is je budget?
Geld op dit moment niet ter sprake, ik onderzoek mogelijkheden

Ik wil het apparaat gaan gebruiken om ......
De vrijheid hebben om naast de TomTom Rider 50, ook een Mobiel te kunnen plaatsen op het stuur

Wat heb je zelf al gevonden?
Echt helemaal niets, ik denk dat ik hier gebrek heb aan de juiste zoektermen. Ik heb geprobeerd te zoeken op Mobiele RAM-mounts voor op de motor, maar deze waren of niet compatibel met de bal-mount, of ik weet niet wat ik aan moet met de loshangende stroomstekker aangesloten op de accu.

Welke vragen heb je hier nog over?
De vraag is in principe niet heel moeilijk; het antwoord vinden wel.

Ik heb zoals onderhand wel duidelijk is, een TomTom Rider 50, dat gebruik maakt van een RAM-mount (zie https://www.tomtom.com/nl...docks/bike-mount-kit-2015)

Top product, maar af en toe heb ik ook wel behoefte om gewoon mijn telefoon aan te sluiten ipv mijn TomTom. Vanwege de beperkte ruimte op het stuur is het alleen een nogo om zowel de TomTom als een mobiele mount erop te monteren.

Ik zoek dus eigenlijk een adapter dat bovenop de TomTom mount schuift OF een mobiele RAM-mount waarbij ik de montage op het stuur kan laten zitten, maar de bal-mount en de accukabel hergebruiken kan.

Het spijt me als er nog informatie mist, ik ben al een tijdje opzoek naar iets dergelijks, maar het lukt me niet om hier verdere stappen in te zetten. Hopelijk hebben sommigen van jullie (ervaren rijders of niet) hier meer geluk mee (of mee gehad in het verleden).

Groeten,
Lars

[ Voor 14% gewijzigd door Lt.Kraken op 21-09-2021 14:46 ]

Alle reacties


  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 22-07 23:48

FeaR

In GoT we trust

CEA > VV

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


  • Devian
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 14:55
https://www.emounting.nl/...m-set/smartphone-houders/

Op die site zijn verder alle verloopjes, tussenstukken, etc wel te vinden.

https://www.emounting.nl/bouw-zelf-je-ram-set/

[ Voor 14% gewijzigd door Devian op 22-09-2021 00:47 ]

https://wren.co/join/Devian


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Lt.Kraken
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 17-07 08:37
Ah nice, ik ga vandaag even kijken, bedankt voor de tips !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jaspergemert
  • Registratie: Juni 2023
  • Laatst online: 15-06-2023
Is dit gelukt? Ik zit momenteel met dezelfde vraag en heb nog niets kunnen vinden.

Thanks!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ruzor
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online

Ruzor

Off with his head man

En je hebt ook twee posts boven je gekeken? De gelinkte site doet het na meer dan 1.5 jaar nog steeds.

[This is what you get when you mess with us]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kjiratsiekoedel
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 14:23
https://3dgeeks.2b.work/pages/view-thing.html?id=2819259

3d print maken
Daar een houder voor je telefoon op zetten (bv quadlock adapter op plakken)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lt.Kraken
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 17-07 08:37
Jaspergemert schreef op donderdag 15 juni 2023 @ 23:56:
Is dit gelukt? Ik zit momenteel met dezelfde vraag en heb nog niets kunnen vinden.

Thanks!
Neen, maar ik heb een QuadLock gekocht die zelf ook een ball RAM-mount heeft. Kan dus simpelweg de mount adhoc losschroeven en wisselen tussen de twee.

Heb alleen nog niet gekeken hoe dat dan moet met de kabel van de TomTom die aangesloten zit op de accu. Moet daar nog iets voor verzinnen zdiat die niet blootstaat aan de elementen.
Pagina: 1