Harman Kardon AVR460 | Overhit en Speakers piepen

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Finnean
  • Registratie: Juli 2016
  • Laatst online: 11-09 12:37
Ik heb een tijdje terug van een mede-tweaker een Harman Kardon AVR460 receiver overgenomen en heb hem nu al een tijdje in gebruik.
Al vanaf dag één had ik last van speakers die op een channel een hoge pijnlijke high-pitch piep lieten horen en heb met de speakers zelf (Wharfdale diamond 220 en Canton SUB 600) nooit problemen gehad.
De receiver zelf werd ook substantieel heeter dan mijn oude en toen heb ik er maar uit wanhoop twee grote fans tegenaan gezet en sinsdien hoor ik de piep ook niet meer. (Had ook al het halve internet afgezocht en bijna alles geprobeerd dat er mogelijk te vinden was, maar niks daarvan werkte)
Natuurlijk zijn de twee luide fans die 24/7 draaien niet de fijnste oplossing als ik een film/serie kijk of muziek luister dus wil ik het eigenlijk anders oplossen maar ben helaas geen audio technicus.

Dus hierbij de vraag of iemand advies heeft hoe ik het kan oplossen enof dit uberhaupt op te lossen is.
Alvast bedankt voor de reacties ;)

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roderiktweaker
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 02:43
Allicht heeft de versterker een service beurt nodig, eventueel staat de bias te hoog afgesteld.

Ook kan het een product eigenschap zijn. Je kan kijk of je wat fans op het koelblok in de versterker kan monteren.

Je hebt wel grote en bijna onhoorbaren fans te koop.

[ Voor 11% gewijzigd door Roderiktweaker op 19-09-2021 20:18 ]