Moet dat wel kunnen.
Ja, dat... Maar het hele spel draait om multiplayer. Ik heb het net weer geprobeerd, maar door de bugs is het simpelweg onmogelijk om o
nline te racen.
Je moet al geluk hebben om uberhaupt te mógen racen met al die crashes... En als je het geluk hebt dat je mag blijven word je geconfronteerd met zwarte schermen (net als in GTS dat je de baan niet ziet, alleen nu kan het NIET in de lobby opgelost worden), en met spelers die elkaar niet zien (GT6, blijkbaar hebben ze alle bugs uit voorgaande delen samengevoegd).
Setups kloppen niet met wat de auto op de baan doet, met name de gearbox. Het lijkt wel alsof de setup waar je mee rijdt altijd 1 of 2 edits geleden is. Dus als je wat wilt wijzigen, moet je na je gewenste setup nog een keer wat veranderen om met de juiste setup op de baan te komen. Ofzo. Ik ben er nog niet helemaal uit. Er is in ieder geval iets flink mis mee.
Ik zit er intussen serieus over te denken om m'n geld terug te vragen, wetende dat dat een flink zeurtraject wordt bij zulke o
nline aankopen (ik heb geen schijfje gekocht, puur digitaal). Ben al ruim een jaar geleden met GTS en eige
nlijk alles op de PS4 gestopt, en heb nu niet alleen voor GT7 betaald maar ook voor een nieuw PS+ jaarabonnement. Maar momenteel betaal ik gewoon om als betatester te fungeren. Daar heb ik geen zin in.