Altec ADA745 rechter voor luidspreker valt weg

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Farcrada
  • Registratie: Juni 2019
  • Laatst online: 21-08-2021
Oorsprong
Al enige tijd stopt de rechter voor luidspreker met het doorgeven van geluid. Deze luidspreker heeft ook de volume knop voor het systeem, deze blijft werken. Dit gebeurt bij, mijn inziens, bepaalde klanken. Het maximaliseren van al het geluid of wachten tot de speaker terug komt uit zichzelf was ik beu en nu heb ik de subwoofer (waar alle draden heen gaan) uit elkaar gehaald. Het zou natuurlijk geen probleem zijn om dit naar een technicus te brengen en hun het probleem op te laten lossen, maar het zelf oplossen heeft wat. Ik moet alleen een begin zien te maken, zo bevind ik mij dan ook hier.

Mijn vraag
Ik heb het printplaatje bekeken en kwam er al snel achter dat dit niet binnen mijn expertise is. Kan iemand mij op pad helpen, en wellicht aanwijzen waar wat moet gebeuren? Moet ik dit überhaupt wel zoeken op het printplaatje zelf?

Relevante software en hardware die ik gebruik
Elektra spulletjes. Tang, een kleine en een grote soldeerbout, (kleine) schroevendraaiers, mesje.

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
Mij ogen gebruiken om te vinden dat ik hier hulp bij nodig heb. Ook kan ik dit zonder al te veel problemen prima weer in elkaar zetten in wwerkende orde.

Foto's
Overzicht: Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/6wpPCDNxGMs55K3OjGEJQLmcbW4=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/t8ZKGKgTuZcVml6fJFX61jYx.jpg?f=fotoalbum_large

Achterpaneel: Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/lGw8Xij-U99FbvxXAY4D3V_UmYQ=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/Ghejxw5TT2G9tBFfj50n0eR0.jpg?f=fotoalbum_large

Onderkant printplaat: Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/qtcrrBcWTaFDPW2DsTy0X7QKqGw=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/YzwiXqchTV5dNNT3D6RSHPGg.jpg?f=fotoalbum_large