Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Titan223
  • Registratie: November 2020
  • Laatst online: 07-09 07:33
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaande vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Nadat de batterij van mijn Galaxy S6 het had begeven (en de hele telefoon op exploderen stond) had ik als replacement telefoon een Huawei Mate 10 Lite als "tijdelijke" telefoon geleend (voor een te lange tijd).
Na tevaak te zijn gevallen en een keer tevaak in een botsauto geweest en de zoveelste barst heeft deze gisteravond de val niet overleefd, en is het scherm helemaal dood (heeeeeel gelukkig heb ik na bloed zweet en tranen een remote connection kunnen establishen met de hele kleine pixels ertussen die wel nog het "juiste beeld" geven.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/uWfAn7b-urdw0ZY4rPjlNkvvYJQ=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/udkxRvqWGDfhoeNPtYFjM0MT.jpg?f=fotoalbum_large


Hoewel ik me heb doodgeergerd aan zo een beetje alles wat deze telefoon te bieden had (van de te sterke battery optimization mode tot de slome browsing experience tot de letterlijke android camera), was dit ding niet het einde van de wereld.

Nu is het tijd dus voor iets nieuws. Alleen ben ik een beetje te lang uit Smartphoneland geweest. Ik weet niet heel veel meer over hoe ik moet shoppen qua telefoons. Mijn focus lag voornamelijk op desktops afgelopen jaren.

Zoals je al eerder hebt gelezen ben ik niet bepaald de handigste persoon op aarde. Ik laat mijn telefoon te vaak vallen overal. Mijn S5 en S6 bleven crack bestendig. Echter, heb ik gehoord dat de trend in de smartphone markt is dat ze juist die schermen wat zwakker hebben gemaakt om meer geld te verdienen aan reparaties. Ik heb eigenlijk een Nokia 3310 nodig, maar jullie snappen wel dat dat geen optie is.

Ik wil liever geen Chinese telefoon, gezien ik de dreiging van China toch iets te sterk voel.

Verder moet mijn telefoon snel zijn met browsen en multitasken, waarbij de focus voornamelijk staat op snel afrekenen met deze chiptekorten.

Een batterij die lang meegaat is natuurlijk gewenst.

Het budget staat niet vast, ik wil me voornamelijk even orienteren voor nu. 800 euro gaat mij wel te ver.

Misschien heeft iemand ook alvast een verzekering tegen vallen en stoten die hier goed gepaard mee kan gaan?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nachtnet
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 15:51
Investeer in ieder geval gewoon €50 in een goede hoes en screenprotector. En bedenk eens goed waarom je je telefoon steeds laat vallen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sigmundfreund
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 16:31
Schermen worden zwakker om krasbestendiger te zijn. Het is een tradeoff. Even een andere kant op denken: iPhone 12 mini, met AppleCare+. Bovenkant van je budget maar tikt alle boxen af. Mag je 4 keer je scherm voor laten vervangen voor 29 euro. Doordat het glas vlak aan de rand van het frame zit heeft het frame (in veel gevallen) de eerste impact.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Daniel36
  • Registratie: December 2009
  • Nu online

Daniel36

vernieuwde formule

pricewatch: Cat S62 Pro Zwart

Zoiets? Die zijn sterk. Ik denk dat je hiermee het vallen wel heb afgedekt.
Prestaties van de telefoon moet ts zelf ff bekijken.

Anders een gewone telefoon met een goede case met stootranden.
Misschien iets van Otterbox?
:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 12:15
Samsung Galaxy Xcover 5, extra stevige telefoon met minimaal 4 jaar beveiliging updates:
pricewatch: Samsung Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition Zwart

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rhinosaur
  • Registratie: November 2020
  • Niet online
Mijn tip: Via Samsung of OnePlus of Apple kun je altijd een telefoonverzekering afsluiten ook. Heel handig voor de onhandigen. Ik denk dat je anders eens gewoon moet kijken naar een Otterbox hoesje. Persoonlijk vind ik hoesjes die zo dik zijn onhandig, dus gaat mijn persoonlijke voorkeur uit naar een verzekering.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • CappieL
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 15:33
Een oude Nokia 3310... onverwoestbaar

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tatsu
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online

Tatsu

Paradigm shift

Een Panasonic Toughbook smartphone.

If someone begins with uncertainty, experience will eventually lead to certainty. But what defines certainty?

Pagina: 1