[xbox pc] Kan geen spellen installeren

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Simkin
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-05 18:53
Ik kan wel spellen installeren die ik gekocht heb vanuit de Xbox app maar geen gamepass spellen. De installatie mogelijkheid heb ik wel maar deze faalt elke keer weer.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/uwOD0dcgPb5APYQs-eoJUPe5uC8=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/HCvLIAPBfauWBRj2FQWbvXCs.png?f=user_large

Zowel mijn systeem (21H1 b19043.1110) als mijn MS store zijn volledig up to date.

In de logboeken staat de volgende error:
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/rNv0H6T-6IFjVk9alaDyNGibDOs=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/MvqLgxBZJYzYOHK6z2ZoXf50.png?f=user_large

Waardoor ik hier terecht ben gekomen: https://www.bleepingcompu...pass-installation-errors/

Blijkbaar ben ik niet de enige..

Dus de gaming services verwijderen via powershell:
Get-AppxPackage *gamingservices* -allusers | remove-appxpackage -allusers

..en opnieuw laten installeren door de Xbox app te launchen, maar dit lost voor mij het probleem niet op.

Iemand ervaring hiermee en mogelijk een werkende oplossing? Heb vanuit ellende Windows opnieuw geïnstalleerd maar dat heeft ook niet geholpen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BM
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 24-05 17:19

BM

Moderator Spielerij
Even naar het juiste subforum verplaatst

Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wylana
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 23-05 16:58

Ik ben steenrijk....ik heb een grindpad!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Simkin
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-05 18:53
Zowel mijn systeem (21H1 b19043.1110) als mijn MS store zijn volledig up to date. Handmatige installatie van deze update faalt dan ook.

Ik heb het probleem echter weten op te lossen maar ben er niet 100% zeker van welke actie essentieel was. Voor zij die dit topic vinden, probeer de volgende sequence:
  1. Open de xbox app en log uit
  2. Verwijder de Xbox app
  3. Verwijder de Gaming Services via Power Shell
  4. Via "Apps en onderdelen" ga naar geavanceerde optie van "App-installatieprogramma" en selecteer 'Opnieuw instellen'
  5. Via "Apps en onderdelen" ga naar geavanceerde optie van "Microsoft Store" en selecteer 'Opnieuw instellen'
  6. Installeer de Xbox app (via MS Store) en zorg ervoor dat de Gaming Services ook geïnstalleerd worden
Open de Xbox app, log in en probeer een gamepass game te installeren.


Als dit niet werkt, check het Windows SYSTEEM logboek op waarschuwingen (tijdstip van Xbox app openen) of er mogelijk geen start/launch permissies kunnen worden gegeven aan de lokale gebruiker. Zoja, volg deze stappen: https://helpdeskgeek.com/...016-windows-event-viewer/ maar doe stap 2 handmatig.
Note: In het registry zie je welk Com+ component bij de entry hoort (e.g. RunTimeBroker)