Voeding alternatief gezocht

Pagina: 1
Acties:
  • 168 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dudiluty
  • Registratie: Februari 2018
  • Laatst online: 06-07-2022
Hallo.

Ik ben op zoek naar alternatief voor een voeding die het begeven heeft. Het betreft een voeding voor in een pc in de industriële sector.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/J3bs2iVzl3MvFfsosul4W_Ltby0=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/pioC6Gi2tw70hnxfS6BMf5Vd.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/PM4GSWvsxl6ME0KqcE_JU2S_QQs=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/K2ivH9xuOn4JXxE9liEXvWD5.jpg?f=fotoalbum_large

Het origineel is bijna nergens meer op voorraad en/of veel te duur. Weet iemand een alternatief hier voor? Zie foto’s voor ampere waardes e.d.

Alvast bedankt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 07:37

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

1) deze gemist? Aankoopadvies vragen mag... maar niet hier - lees eerst dit!

Aankoopadviesvragen horen in de aankoopadviesfora. Move OH -> CAA

2) CAA beleid
Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Voor sommige componenten kun je in dit forum al beginnen met lezen van het *Algemeen Advies*. Doe dit dan ook voordat je hier post!
Post je zelf bedachte onderdelen met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten.
Bij dezen.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.