Is gewoon gemak van de elektricien met het materiaal wat @
maartentmm toont is het echt 5 minuten werk om een WCD aan te leggen; boren, plugje, doosje, lasklemmen, WCD er in prikken en sluiten.
Inbouw is in die zin echt een stuk meer werk. Dan zou de kabel ook nog in de muur moeten.
Het is niet dat 1 van de 2 perse beter is. Hier in huis is vanaf de bouw alles inbouw gedaan, ook de WCD die weggewerkt zijn in keukenkastjes. Had wat mij betreft niet perse gehoeven, want koelkast doe je er 1x in en vervolgens zie je er niets van. Daarnaast heeft dit opbouw materiaal nog als voordeel dat uitbreiden een stuk makkelijker is. Kwestie van extra uitsparing openen en draad in de lasklem prikken.
Maar neem aan dat het dan alleen om WCD's gaan die überhaupt niet in het zicht komen (WCD's voor je keukenwerktuig). Anders zou ik tenminste daarvoor wel inbouw eisen.
En als je al een prijs hebt afgesproken met de elektricien waarbij van inbouw is uitgegaan en hij gaat nu dan naar opbouw; het scheelt echt veel tijd. Prima voordeel voor hem dan, maar daar zou jij (je schoonmoeder) dan wel iets van terug moeten zien.
*EDIT*
Zou wel eisen dat ze op de muur komen. Op de vloer is nergens voor nodig.
[
Voor 3% gewijzigd door
Freakie1NL op 27-07-2021 12:29
]