Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gfgw
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 27-01 10:42
Mijn Moto G5S Plus heeft sinds enige tijd vreemde vlekken in het beeldscherm. De vlekken zitten er niet op (wat ik eerst dacht), maar echt er in.

De vlek linksonder zit er sinds gisteren, en is vandaag groter geworden. De vlekken rechts zitten er al iets langer en groeien langzaamaan ook.

Wie heeft een idee wat dit is, en wat de vooruitzichten zijn? Wat kan ik er aan (laten) doen?Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/U-Uz0mciYn3pBRZwmLGTc6V2GfM=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/pKl7COR3HoIEObnXbEQjaPIo.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Y_mw1Q8o4QvfGY_I5Fph9ovzz9I=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/a62KO1j3nen9JycYUHLRdsPl.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 49% gewijzigd door gfgw op 15-07-2021 15:27 ]

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 23:40
Ik gok dat er een laagje van het scherm beetje los aan het laten is. Qua vooruitzichten: dit zal waarschijnlijk alleen maar erger worden. Hoe lang heb je 'm? Als het minder dan 2 jaar is, zou je kunnen kijken of je het onder garantie kan laten repareren.

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gfgw
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 27-01 10:42
Daar was ik al bang voor. En de garantie is verlopen.