Wat is deze beige box? (Jaren 60 woning)

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • diondokter
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 13-05 21:37

diondokter

Dum spiro, spero

Topicstarter
Hi allemaal,

ik heb met veel geluk een eigen woning kunnen kopen. Het is een ex woningbouw hoekwoning van 1962.
Nu ben ik bezig met schilderen en behangen en kom iets tegen waarvan ik niet weet waar het voor dient. Als het niet meer gebruikt wordt, dan haal ik het liever weg.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/ZWBTYsWcsM2f5tGkF-psNTJH3D4=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/HtTzDyQ2aUa8U8YfGei9p1er.jpg?f=fotoalbum_large

Het betreft deze box dat in de gang hangt naast de meterkast en dicht bij de voordeur. Er zit een slider op, verder niks. Het lijkt wel op een volume slider die van laag naar hoog gaat. Het is niet de (huidige) bel, want dat is een andere box.

De kabel gaat de meterkast in, maar verdwijnt dan de muur in.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/F6jyKEU35l5FnbJGz3RCR_36bi8=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/MdIwENYBIf0oSnF3v9aTcULi.jpg?f=fotoalbum_large

Vanaf dan ben ik kwijt waar deze naartoe gaat. Maar aan de andere kant van de muur in de woonkamer zit 'toevallig' een oude telefoon aansluiting.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/4Yyp9IZ8IT29hj0omLM1lUW0BX8=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/jNGveqrCoS4dxEG5jzt3PZjL.jpg?f=fotoalbum_large

Is dit een centrale bel voor als de telefoon over gaat? Ik heb geen vaste telefoon in mijn abonnement, dus kan ik het dan verwijderen?

Bedankt!

Beste antwoord (via diondokter op 13-07-2021 14:36)


  • Illusion
  • Registratie: November 2000
  • Nu online

Illusion

(the art of)

Dat is een oude telefoon bel. En die kan zeker weg ja.

[ Voor 31% gewijzigd door Illusion op 13-07-2021 14:20 ]

Soms ben ik er wel, en soms ook weer niet.

Alle reacties


Acties:
  • Beste antwoord
  • +4 Henk 'm!

  • Illusion
  • Registratie: November 2000
  • Nu online

Illusion

(the art of)

Dat is een oude telefoon bel. En die kan zeker weg ja.

[ Voor 31% gewijzigd door Illusion op 13-07-2021 14:20 ]

Soms ben ik er wel, en soms ook weer niet.