[PW] Geheugen: DDR5 On-die ECC

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Balance
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 18-09 18:23
DDR5-modules introduceren een nieuw type geheugencorrectie: On-die ECC. Dit zit standaard in de Jedec DDR5-spec en beschermt tegen bit-flips die in de geheugenchip plaatsvinden, maar niet tegen flips/fouten op terwijl ze naar of van de chips geschreven worden.

Ik zou dus willen voorstellen om voor DDR5 modules een nieuw vakje "On-die ECC" toe te voegen bij "Geheugen Correctie Codes". Alle DDR5-modules die de specificatie volgen beschikken hier over.



De waardes voor CAS-latencies gaan ook flink omhoog bij DDR5, ze stijgen mee met de toenemende frequenties. DDR5 ondersteunt de volgende waardes (die moeten toegevoegd als ze er nog niet in staan):
22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 50, 52, 54 en 56.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Mooijekind
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 10:14

Mooijekind

Manager Product Content
We hebben de on-die ECC inmiddels toegevoegd aan de specificatiewaardes.
Ook de CAS-latencies hebben we bijgewerkt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Balance
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 18-09 18:23
Dank je, en het eerste reepje staat er nu ook goed in zie ik :) pricewatch: Team Group Elite U-DIMM DDR5