Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AlexxB
  • Registratie: Juni 2021
  • Laatst online: 16-12-2022
Hi,
Ik heb ongeveer dezelfde vraag. Ik heb ook een Nikon D90 die ik wil "upgraden"

Mijn lenzen zijn:
* AF-S DX NIKKOR 18-200mm F/3.5-5.6G ED
* AF NIKKOR 50mm F/1.4 D

Voor mij gaat het met name om binnen te kunnen fotograferen (stukje horeca en binnensport). En op vakanties (wintersport) die echt betere foto's te maken. Ik heb ook een Powershot GX7 Mark II die ik normaal op vakantie en alledaagse meeneem omdat die gewoon erg handzaam is.

Ook maken van filmpjes (binnen) met goede kwaliteit en geluid wil ik meer gaan doen.

Mijn vragen:
1) Nu begrijp ik dat de 18-200 lens eigenlijk niet zo goed is. Klopt dat? Dus eigenlijk voor het behoud van de lens zou de keuze niet zoveel uitmaken?
2) Op het eind staat dat ergens in een winkel de Z50 afgeraden werd. Waarom is dat? Want ik neig juist naar die Z50.
3) @w0uterr ben je tevreden met je keuze?


Ik hoor graag jullie mening

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Barrycade
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 30-09 13:22

Barrycade

Through the...

Als je die 50 1.4 met AF wil houden moet je naar een D7XXXX die hebben een mechanische motor in de body.

De 18-200 is een prima walk a round toen ie uitkwam was het 1 van de betere.

Ligt een beetje hoe je m gebruikt, dus als je veel van wide angle naar tele gaat is ie handig, als je dat niet veel doet kom je waarschijnlijk met een lens met iets minder zoom ook uit de voeten.

Maar schiet je nu ook met de D90 binnen? Dus wil je die 50 1.4 daar voor blijven gebruiken? Voor wintersport heb je meer aan filters (polarisatie of gradiënt voorzet lenzen)

Maar qua sport kan je beter richting de D7500 dan kan je qua lenzen gewoon overstappen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sys64738
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 12:26

sys64738

Moderator Foto & Video

Press play on tape

Even eigen topic gegeven omdat dit gewoon je eigen vraag betreft.

Flickr | Photography 101: Skills > Patience > Gear