Familiebedrijven hebben het moeilijk in Nederland.
— Wybren van Haga (@WybrenvanHaga) 18 juni 2021
Binnen Europa hebben wij een van de slechtste bedrijfsopvolgingsregelingen.
De makkelijkste en meest eerlijke oplossing zou het afschaffen van de erf- en schenkbelasting zijn!https://t.co/KsBwXx8tfW
Nee, domme proleet. Nederland heeft juist de vriendelijkste bedrijfsopvolgingsregeling van Europa, en de grootste vermogensongelijkheid TER WERELD. https://t.co/s6NnCRrI2n https://t.co/wpPzwdR784
— Sander Schimmelpenninck (@SanderSchimmelp) 18 juni 2021
Van Haga is een absolute lowlife: laagopgeleiden manipuleren om tegen hun eigen portemonnee, tegen een sterke staat, tegen welvaart voor alle, maar vóór zijn eigen vermogen en een nog grotere kloof te stemmen. Cynisch, gewetenloos egoïsme met een stickertje van Reagan erop.
— Sander Schimmelpenninck (@SanderSchimmelp) 18 juni 2021
Als ik meneer Van Haga moet geloven zou Nederland veel meer gebaat zijn om deze belastingen af te schaffen, maar is het niet eerder zo dat je hiermee veel meer ongelijkheid creëert?
[ Voor 23% gewijzigd door prodesk op 18-06-2021 18:48 ]