Kan niet inloggen op ditzo.nl

Pagina: 1
Acties:
  • 749 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • staxas
  • Registratie: Mei 2014
  • Laatst online: 09:43
Bij gebrek aan een geschikte plek zet ik de vraag hier neer.

Bij het browsen naar www.ditzo.nl, klikken op 'Mijn Ditzo', en daarna klikken op 'Login op mijn ditzo' voor andere verzekeringen (dus niet zorgverzekering), gebeurt er niets, behalve dat het scherm met de twee inlogmogelijkheden weer in rolt. Ik krijg de volgende error in mijn console:

Uncaught TypeError: utag is undefined
ShowLogin ditzo.head.min.js:1
Initialize ditzo.min.js:1

Ik krijg ook deze error helemaal aan het begin bij het laden van de site:

Cross-Origin Request Blocked: The Same Origin Policy disallows reading the remote resource at https://ditzo.zendesk.com...zOi8vd3d3LmRpdHpvLm5sLyJ9. (Reason: CORS request did not succeed).

Pihole staat uit, en deze error vindt plaats op desktop Firefox, twee chromes op android aparaten, en een werkcomputer met vpn aan (!). Bij familie werkt alles normaal. Ik ben geen website/javascript hotshot een weet niet waar ik moet zoeken, iemand enig idee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • staxas
  • Registratie: Mei 2014
  • Laatst online: 09:43
Okey, toch echt iets met verschillende adblockers, mag dicht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • heincln
  • Registratie: Januari 2016
  • Laatst online: 17-06-2022
Ook ik kan niet inloggen, al zet je alle adblokkers uit. Is gewoon policy van DITZO. Verzekering van vóór 2014 bij DITZO en je hebt problemen. Niet met afboeken premie, maar met inloggen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • heincln
  • Registratie: Januari 2016
  • Laatst online: 17-06-2022
Als je een android GSM hebt, probeer eens daar mee in te loggen. Bij mij werkt dat wel. iPhone of iPad zou ik niet weten, gewoon uitproberen.

[ Voor 23% gewijzigd door heincln op 17-06-2022 14:14 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MisteRMeesteR
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 07:48

MisteRMeesteR

Moderator Internet & Netwerken

Is Gek op... :)

Bedankt voor de laatste tip @heincln maar het probleem van de TS was reeds opgelost dus is er geen noodzaak om dit oudere topic weer op te rakelen.

www.google.nl


Dit topic is gesloten.