Sony X95J afsplitsen uit X92J reeks, X92J hoort bij X90J

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Elazz
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 09-05 23:29
Ik weet niet of ik iemand moet taggen maar in het Sony 2021 forum is ons opgevallen dat er in de Pricewatch een fout staat:

https://tweakers.net/tele...ies_p1264976/vergelijken/

Zoals je kunt zien staat de bovenstaande televisies binnen eenzelfde productgroep. Echter hoort de X95J niet in dit rijtje aangezien dat een volledig ander paneel met eigen features betreft. De X90J valt wel onder dezelfde reeks. Kan iemand dit aanpassen?

Dus X90J toevoegen aan die groep en X95J apart.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Glaanie
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 10:59

Glaanie

Medewerker Product Content

All your spec are belong to us

@Elazz Wat de exacte features zijn van de X95J, geen idee, want de bijbehorende productpagina heeft blanco specs: https://www.sony.nl/elect...95j-series/specifications. Via de kenmerken en de andere modellen kan je wel wat distilleren, maar wat het exacte (paneel) verschil is, geen idee. Uberhaupt is Sony daar vaag in, soms hebben ze een andere voet of een andere afstandsbediening, maar over het algemeen zijn de tv's binnen een serie technisch gelijk, zoals bij de A8x oleds: https://www.sony.nl/elect...visies/a85-a87-a89-series of een ander extreem voorbeeld de XG85 series: https://www.sony.nl/electronics/televisies/xg8505-series. Je moet diep in de specs graven om een verschil te zien, als die er al is. Soms zijn modellen ook helemaal niet verkrijgbaar in NL, maar dat is in het begin altijd gissen.

Hoe dan ook, dat was de reden dat ik de X9xJ series bij elkaar had gezet, was alleen de X90J vergeten blijkbaar. Maar dat blijkt dus niet geheel te kloppen, omdat de X95J weer een ander paneel heeft. Ik heb besloten om ook de onderstaande series op te splitsen, omdat Sony het zelf ook zo heeft ingedeeld:
https://www.sony.nl/elect...90j-series/specifications, https://tweakers.net/tele...90j_p1259792/vergelijken/;
https://www.sony.nl/elect...92j-series/specifications, https://tweakers.net/tele...ies_p1264976/vergelijken/;
https://www.sony.nl/elect...94j-series/specifications, https://tweakers.net/tele...ies_p1268170/vergelijken/;
https://www.sony.nl/elect...95j-series/specifications, https://tweakers.net/tele...ies_p1268168/vergelijken/.

Dus alleen de X93J en X94J staan nog bij elkaar, met een onbekend verschil.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Elazz
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 09-05 23:29
Bedankt voor de aanpassingen. Lijkt me wel in orde zo. Volgensmij heeft 1 van de 2 een hardware matige microfoon switch of juist geen ingebouwde mic. Voor de rest geen verschil maar kun je gewoon samen laten staan want is ook moeilijk van de Sony site te achterhalen.