Suggestie voor categorie: handgereedschap

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SQB
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 11-07 11:35
Het is vier jaar geleden ook al eens geopperd, maar how about handgereedschap opnemen in de Pricewatch?

Ik ben nu op zoek naar de laagste prijs voor een Leatherman Rebar, en die had ik eigenlijk wel in de PW verwacht. Ik kan me ook wel voorstellen dat toolsets zoals die van iFixit, (Zwitserse) zakmessen, en gereedschapsets best interessant zijn voor Tweakers. Ik bedoel, waar tweak je anders mee?

Nu zitten de meesten misschien niet op bouwmarkthuismerken te wachten, en zeker niet op losse gereedschappen, maar ik kan me toch wel voorstellen dat er een aantal van de bovengenoemde subcategorieën interessant zijn voor een groot aantal mensen.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Xander
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 00:21
Die Ifixit setjes vind je trouwens wel in de PW: https://tweakers.net/gadg...FlijpJVtJKhsZmJuVJsbW0tAA

PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SQB
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 11-07 11:35
Thanks!

Dat is wel een vreemde categorie, en ook een vreemde weg om er te komen: Beeld en geluid » TV en home cinema » Av-accessoires » Gadgets. En er staan gereedschapsetjes in, elektrische fietsen (dat lijkt me wel een categorie op zich), en van alles en nog wat.