Vervangen A-toets Macbook Pro 13" late 2016

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TyraelBEL
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 14-04-2021
Ik heb dus een probleem met een Macbook Pro 13 inch late 2016 model: de A-toets werkt zeer slecht. De overige toetsen werken goed en klikken goed maar je moet net dat ietsje meer kracht zetten op de A-toets.

Blijkbaar is dit een gekend probleem en is er hier een replacement programma voor: https://support.apple.com...program-for-mac-notebooks. Onder dat programma is 3 jaar geleden het volledige toetsenbord al eens vervangen geweest maar het probleem is altijd gebleven. Nu heb ik de laptop overgenomen en wil ik weten of dit probleem opgelost kan worden door hem te laten herstellen.

Mijn vraag:
- Waar in Vlaanderen kan ik deze laten herstellen? (liefst regio Roeselare of Brugge, Gent kan ook)
- Wat zou de kost van herstelling ongeveer zijn?

Dank!

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 11:25

nelizmastr

Goed wies kapot

Apple repareert het gratis zolang de Mac maximaal 4 jaar oud is. Anders wordt
het weer een hele topcase vervanging incl. accu omdat Apple en diens reparateurs (de ASP’s en Apple zelf) geen losse vervanging doen. Kost een paar honderd euro.

I reject your reality and substitute my own


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TyraelBEL
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 14-04-2021
Probleem was sticky keys: lab9 heeft het stof ervanonderuit geblazen en enkele toetsen vervangen. Werkt als nieuw.