Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Atukana
  • Registratie: Maart 2021
  • Laatst online: 16-03-2021
Hi,

Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke bluetooth transmitter. Ik wil namelijk met mijn draadloze (JBL) koptelefoon kunnen luisteren naar de tv (die geen Bluetooth heeft).

Nou had ik een goedkoop reciever/transmitter gekocht (https://www.gsmpunt.nl/ka...iver-35mm-aux-adapter-usb) maar dat kreng wil dus niet pairen met de hoofdtelefoon.
Geprobeerd op de tv en op mijn laptop. In beide gevallen geen pairing :(

Ik heb geen belachelijk budget beschikbaar (dan had ik namelijk wel een betere tv gekocht...) maar zou wel graag draadloos naar de tv willen kunnen luisteren.

ADVIES GEVRAAGD

Enig idee welke bluetooth dongel/transmitter/streamer (what's in a name...) hiervoor handig is?!?!?

Alle advies welkom!

Txs alvast!!
* knip *
De groetjes doen is niet gebruikelijk op het forum. Je e-mailadres vermelden (ook al is het cryptisch) is niet de bedoeling.

[ Voor 8% gewijzigd door S1NN3D op 16-03-2021 21:30 ]

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hulleman
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 26-06 13:46
Ik gebruik een Avantree DG40S om mijn Sony WH1000XM2 via BT met de PS5 te koppelen. Praktisch plug & play.

Nu is dat alleen usb en mogelijk heeft je tv dat niet. Avantree heeft ook zoiets. Kun je van alles aanhangen en dan met BT pairen als ik dat zo zie.

LG OLED C3 65" | Marantz SR5010 | Focal Aria 926 | Focal Aria CC900 | Boston Acoustics A25 | SVS PB-1000 | Nvidia Shield 2017 | Playstation 5 | Playstation Portal | Xbox Series X |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Borromini
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online

Borromini

Mislukt misantroop

Ik ben zelf heel tevreden over mijn August MR270. Die hangt aan mijn receiver (die ook geen Bluetooth heeft). Dit model laat toe om twee koptelefoons aan te sluiten maar je hebt ook modellen die maar één apparaat afhandelen (al zal het qua prijs niet veel schelen denk ik).

Got Leenucks? | Debian Bookworm x86_64 / ARM | OpenWrt: Empower your router | Blogje


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Noppesnada
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 29-06 11:35
Heb zelf een Avantree HT416 gekocht voor hetzelfde vraagstuk.

Grootste probleem bij die goedkope bluetooth transmitters is de lag.

Die Avantree heeft dat niet.