Is de legion 5 de beste keus in zijn prijsklasse?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bi7je
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 24-10-2023
Hallo allemaal

Ik zit nu al een tijdje te zoeken naar een snelle laptop voor tussen de 1000 - 1400 en ik ben uiteindelijk uitgekomen bij de volgende 2:

Lenovo Legion 5
pricewatch: Lenovo Legion 5 15ARH05H (82B1003EMH)
en
HP Omen 15
pricewatch: HP Omen 15-en0175nd

Ik had uiteindelijk besloten om voor de Omen te gaan maar toen las en zag ik dat mensen toch wel heel erg klaagde over het overdreve geluid wat deze machine zou maken. Heeft iemand deze laptop?
Aangezien ik daar toch wel een beetje een probleem mee heb, dacht ik dat de Legion 5 een betere optie zou zijn.

Ik heb ook gekeken naar de asus tuf A15 die gelijkwaardige specs heeft maar wel 300EU goedkoper is maar ik heb behoorlijk wat klachten gezien over wat een bagger scherm het apparaat zou hebben. Ik weet niet of het waar is maar ik geef dan liever iets meer uit voor een beter scherm als het echt zo slecht is.
pricewatch: ASUS TUF Gaming A15 FX506IV-HN286T

Nu is mijn vraag:
Is voor max 1400 de legion 5 de beste optie betreffende een laptop met gelijkwaardige specs?

Bedankt

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GT-R
  • Registratie: Juli 2020
  • Laatst online: 03:00
Ik ben eigenlijk precies in dezelfde categorie op zoek naar iets. Volgens mij kun je beter wachten op de volgende generatie met Ryzen 5xxx en/of Nvidia 30x0 series.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bi7je
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 24-10-2023
Ik denk alleen niet dat we deze specs in de 1400EU prijsklasse gaan zien. In ieder geval voorlopig niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Strikee
  • Registratie: November 2017
  • Laatst online: 11-12-2024
Grappig, ben al even op zoek en kom bij dezelfde twee opties uit. In december besloten toch nog eventjes te wachten, aangezien ik de hoop had dat ze met de aankondiging (CES) / komst vd nieuwe laptops misschien wat in prijs zouden dalen. Tot op heden nog niet het geval geweest.

Hoewel in specs praktisch gelijk heef Legion in dat geval mijn voorkeur, mede door aansluitingen aan de achterkant + het hebben van een numeriek toetsenbord. Ook schijnt het scherm ietsje beter te zijn.

Deze video heeft best wel wat geholpen. Ze testen daar alleen wel de GTX-variant, maar geeft verder best wel een goed vergelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bi7je
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 24-10-2023
Ik heb ondertussen ook XMG gevonden.
Daar kun je een basismodel kiezen en deze vervolgens aanpassen.

Wellicht de moeite waard om eens te kijken.
https://www.xmg.gg/en/