Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 13:31
Op het werk zijn we toe aan een nieuw scherm. Het scherm wordt vooral gebruikt voor

- powerpointpresentaties
- Teams vergaderingen waarbij een deel op afstand zit en een deel in de zaal
- ook andere UC-apps zoals WebEx

De huidige is nog eentje uit het jaar 0. Aangezien ook wij veel meer op afstand zijn gaan werken lijkt het mij handig dat er een webcam inzit.

Vraag 1. Bestaat dat überhaupt, een ingebouwde webcam? Via Google vind ik niet veel.
Vraag 2. Is een aftermarket-oplossing wellicht beter? Zo ja, welke?

Een andere vereiste is dat we makkelijk verbinding kunnen maken met onze laptops. Er worden zowel Macs als Windows-machines gebruikt. Ook hier heb je natuurlijk weer allerlei aftermarket-oplossingen voor (al dan niet met een USB dongle die in je laptop moet steken). Belangrijk is dat het draadloos mogelijk moet zijn, want de tv hangt een paar meter van de vergadertafel af. Liever geen USB-oplossingen i.v.m. Apple producten die alleen USB-C poorten hebben.

Vraag 3. Wat is wijsheid? Aftermarket? Smart TV's kunnen dit ook zelf? Welk OS is dan het meest handig?

Overige eisen aan het scherm: ik zat te denken aan 55 inch, iets groter mag op zich ook wel.

DIT IS MIJN WEBSITE


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15:51

FeaR

In GoT we trust

Wat voor huidige TV staat er nu en hoe is alles nu opgelost of zitten er nu meer eisen dan waar de huidige TV aan voldoet? Als ik de eisen zo lees dan is dit geen gewone TV maar eerder een oplossing in de vorm van Narrow Casting of SMART Board. En dan niet per se voor het Narrow Casting deel maar wel dat die TV's veelal uit zijn gerust met een semi PC waar je apps op kan draaien. Eventueel ook op te lossen met een gewone TV en daar een mini-pc achter. Hoe dan ook een heel andere markt dan een gewone TV waar je een webcam in plugt of eisen die je met alleen een TV niet gaat redden. Een webcam op de TV is leuk maar gaat volgens mij ook niet werken. De TV zal dan ook de Teams/WebEx/etc app moeten draaien om de webcam te kunnen gebruiken. Kan eventueel ook los in de vorm van bijvoorbeeld een Yealink device (puur als voorbeeld omdat ik die toevallig hier ook op werk heb gemonteerd). Het tonen van PowerPoint is weer een ander voorbeeld, wil je een USB stick in de TV steken en dat de TV deze presentatie dan toont of mag dat via een laptop die (draadloos) verbinding maakt met de TV? Als ik het verzoek zo lees ga je dit niet met alleen een TV redden.

Edit:
Om dan toch de moderator uit te hangen: Je loopt lang genoeg op GoT mee te weten dat we enige vorm van eigen inzet verwachten en die mis ik hier. Ik zie vooral vragen maar geen eigen onderzoek.

[ Voor 14% gewijzigd door FeaR op 04-03-2021 11:43 ]

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • havana
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 13:31
@FeaR

Gooi er dan maar een slotje op, beetje klaar met dit belachelijke moderatiebeleid. Een vraag stellen is schijnbaar tegenwoordig al verboden.

Ik ga eens kijken hoe ik mijn account kan laten verwijderen, ben er klaar mee.

DIT IS MIJN WEBSITE