Refurbished vs tweedehands/occasion

Pagina: 1
Acties:
  • 245 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nomad
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 10-07 19:06

Nomad

Moderator Foto & Video

a.k.a. Martijn

Topicstarter
pricewatch: Sony FE 70-200 mm F2.8 GM OSS

Kamera-express heeft deze occasion lens aangemerkt in de pricewatch als refurbished. Klein verschil zou je denken, maar een refurbished lens zou gewoon nog btw op moeten zitten. Zelfs als die bij terugbrengen niet als nieuw verkocht zou mogen worden betaald de (tijdelijke) gebruiker die hem terugbrengt een klein bedrag ter compensatie, maar gaat de btw niet van de lens af.

We hebben hier te maken met een occasion lens die bij wijze van na een jaar, of 2 jaar, of 4 jaar is ingeruild...in hele nette staat was en zij blijkbaar denken dat het dan wel een refurbished model kan zijn.
Ik verwacht in ieder geval dat een lens in de pricewatch nog gewoon een btw product is en geen marge product. Of mijn verwachting klopt niet, of een occasion is niet hetzelfde als refurbished :), maar ben wel benieuwd naar de policy hiervoor :)

Commercieel fotograaf - Zakelijke portretten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dirk
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 10-07 16:12

Dirk

Coördinator frontpagemoderatie
Een dubbel topic maken, prutser... :N

All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.


Dit topic is gesloten.