Welke RTX 3060 zal ik houden?

Pagina: 1
Acties:
  • 488 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vierkantrondje
  • Registratie: Maart 2019
  • Laatst online: 07-05 22:14
Hoi,

Ik ben een van de gelukkige die gister twee videokaarten heeft kunnen bestellen (dit heb ik gedaan omdat ik geen wachtrij wilde hebben, momenteel al 2 maanden op UHD 630). Nu heb ik de volgende twee kaarten vandaag ontvangen:

#CategoryProductPrijs
1VideokaartenZotac Gaming GeForce RTX 3060 Twin Edge OC€569,-
1VideokaartenMSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC€ 583,50-


Ik gebruik de pc door gebrek aan een videokaart momenteel alleen voor studie. Daarbij vind ik het fijn dat de pc stil is en zet dan vaak fans uit+ cpu fan op low. De videokaarten wil ik gebruiken om casual 4K op te gamen. Overclocken doe ik nu nog niet, maar mogelijk in de toekomst wel als de performance boost welkom is.

Welk van deze kaarten denken jullie dat ik het beste kan houden en waarom?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImNotnoa
  • Registratie: September 2011
  • Niet online
Je hebt ze beide al (voor meer dan de aanschafprijs) op V&A gezet maar een van de twee ga je dus niet verkopen?

Try SCE to Aux


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 99ruud99
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 12:33
De x3 heeft meer fans dus kunnen iets langzamer draaien.

Allebei zuipen ze stroom.

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • CCJJVV
  • Registratie: Maart 2016
  • Laatst online: 11-05 16:10
Als je winst op de kaarten wilt maken door één ervan te verkopen voor een hogere prijs dan de aanschafprijs dan mag je zelf ook wel wat moeite doen om te onderzoeken welke voor jou beter geschikt is.

[ Voor 3% gewijzigd door CCJJVV op 26-02-2021 23:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 11:53

br00ky

Moderator Harde Waren
Gezien ze allebei in de V&A staan maakt het je persoonlijk blijkbaar vrij weinig uit. Een topic daarover starten is dus niet nodig :).

Dit topic is gesloten.