Intel I7, 32 GB DDR3, Nvidia Geforce 570GTX, 250 Gb SSD
Anoniem: 33529
Eerst zien, dan geloven!Op donderdag 23 augustus 2001 19:26 schreef d_v_pelt het volgende:
[afbeelding]
Is dit geen leuk plaatje voor je desktop?? het is van een nieuw spel Echelon.
(Zo ziet het er ook in de game uit)
He jammer. Ik dacht ff dat ie net klaar was, maar helaas is dat niet zoOp donderdag 23 augustus 2001 20:33 schreef Daryath het volgende:
Kijk en huiver!! (save picture as)
[afbeelding]

(Klik op plaatje voor full-screen)
Tsja, plaatje maken en als achtergrondje in icq zetten....Op donderdag 23 augustus 2001 18:45 schreef DeuRBeL het volgende:
[..]
Hoe krijg je je ICQ zo mooi doorzichtig?
(heb je wel icq plus nodig)
Of ICTrough downloaden (geintje)
Ryzen 5 5700X3D | Asrock B450m Steel Legend | MSI RTX4070ti | Corsair 32Gb DDR4 @3200Mhz | Crucial SSD 128 +265+265 Gb | Samsung 512 Gb NVME
Anoniem: 18165
NopeOp donderdag 23 augustus 2001 17:46 schreef Dala11of11 het volgende:
[..]
is dta een soort windows blinds ofzo?
Zoals wired al uitlegde is dit LiteStep, een alternatieve shell die de standaard explorer.exe vervangt als desktop manager. Hij is modulair opgebouwd, wat wil zeggen dat als je bijvoorbeeld een taskbar zoals windows die heeft wilt gebruiken dat je dan taskbar.dll in het configuratiebestand zet zodat ie die bij het opstarten uitvoert. Wil je die niet gebruiken dan laad je hem simpelweg niet. Je kunt dus alles tegelijk laden, of een deel, of een combinatie, noem maar op (the possibilities are endless). Wat nog leuker is, is dat de meeste dll's normale .bmp bestandjes gebruiken zodat je het geheel een eigen look kunt geven. Er was ooit een standaard distributie, maar er zijn er tegenwoordig meerdere. Als gevolg daarvan (of misschien was het wel de aanleiding daartoe) zijn er ook verschillende soorten .dll's die functionaliteit toevoegen. Zo heb je de standaard systray.dll die je icoontjes op de desktop zet, ik gebruik zelf grdtray.dll van een andere programmeur. Het is wat dat betreft dus wel een beetje een jungle

zal ik jou op dit late tijdstip nog ff helpen:Op vrijdag 24 augustus 2001 00:20 schreef NOxie het volgende:
Tja hoe maak je een screenie van je desktop?????????????????
-men drukke op den knop 'Print Screen' (rechtboven op je toetsenbord)
-men opene een programma a la MS Paint
-men drukke CTRL-V
-saven de zooi
en dan zorgen dat je webspace hebt en uploaden die hap!
PIII 800@804 Mhz
Anoniem: 16192

alleen jammer dat de kleuren beetje verne*kt zijn door de jpg
normaal zuigt die zooi veel cpu ene ram is dat nu ook zo?Op donderdag 23 augustus 2001 23:55 schreef ncgq.prophet het volgende:
[..]
Nope
Zoals wired al uitlegde is dit LiteStep, een alternatieve shell die de standaard explorer.exe vervangt als desktop manager. Hij is modulair opgebouwd, wat wil zeggen dat als je bijvoorbeeld een taskbar zoals windows die heeft wilt gebruiken dat je dan taskbar.dll in het configuratiebestand zet zodat ie die bij het opstarten uitvoert. Wil je die niet gebruiken dan laad je hem simpelweg niet. Je kunt dus alles tegelijk laden, of een deel, of een combinatie, noem maar op (the possibilities are endless). Wat nog leuker is, is dat de meeste dll's normale .bmp bestandjes gebruiken zodat je het geheel een eigen look kunt geven. Er was ooit een standaard distributie, maar er zijn er tegenwoordig meerdere. Als gevolg daarvan (of misschien was het wel de aanleiding daartoe) zijn er ook verschillende soorten .dll's die functionaliteit toevoegen. Zo heb je de standaard systray.dll die je icoontjes op de desktop zet, ik gebruik zelf grdtray.dll van een andere programmeur. Het is wat dat betreft dus wel een beetje een jungleCheck http://www.wincustomize.com voor een boel leuke themes (er zit ook een hoop troep tussen hoor, maar dat heb je met alles), en http://www.shellfront.org/lsdev voor de laatste nieuwe 'builds' oftewel versies van LiteStep. Ik zit hier al drie jaar mee te knutselen, en eerlijk gezegd wil ik nooit meer terug naar explorer. Die vind ik onoverzichtelijk, lelijk en te weinig features hebben. Maar goed, da's mijn mening... En gelukkig geldt hier ook de regel 'over smaak valt niet te twisten'
LiteStep vereist wel wat onderhoud, daar je alles met 't handje in het configbestand (textfile, heet step.rc) moet aanpassen. En je moet ook goed de docs lezen die bij de dll's zitten wil je er het beste uit halen. Maar als je na een maandje gefotosjopt en ge-edit te hebben dan eindelijk een theme in elkaar zet die niemand anders heeft... tsja, da's een 'apart gevoel' om het maar heel simpel te zeggen
of is net net zoals bij linux gewooon bijna niet te merken
Anoniem: 18165
LiteStep is bijzonder resource-friendly (neemt flink wat minder in beslag dan explorer). Er zijn op wincustomize dan ook genoeg minimalistische themes te downen die je pc'tje "ik ga hard man!" laten roepenOp vrijdag 24 augustus 2001 08:29 schreef Dala11of11 het volgende:
normaal zuigt die zooi veel cpu ene ram is dat nu ook zo?
of is net net zoals bij linux gewooon bijna niet te merken
Anoniem: 26873
http://solidtron440.hypermart.net/pics/stdesktop.gif
So soOp vrijdag 24 augustus 2001 17:57 schreef SilverAkira het volgende:
Ik heb de plaatje zelf gemaakt... en als niemand mij gelooft.. kijk hierhttp://solidtron440.hypermart.net/pics
en directory listing...
dat zegt genoeg inderdaad!
You sure showed us!

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...
Anoniem: 28134
Vette WinAmp skin is dat!!!Op vrijdag 24 augustus 2001 17:57 schreef SilverAkira het volgende:
Ik heb de plaatje zelf gemaakt... en als niemand mij gelooft.. kijk hierhttp://solidtron440.hypermart.net/pics
http://solidtron440.hypermart.net/pics/stdesktop.gif
welke is het???
Anoniem: 28134
En toch heb ik die hier nog niet veel gezienOp vrijdag 24 augustus 2001 20:03 schreef illem het volgende:
[afbeelding]
net echt bepaalt speciaal
T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›

En sorry voor het vern**ken van de layout....
ff geen zin in te gaan verkleinen

Eej dies mooiOp zaterdag 25 augustus 2001 23:35 schreef Neejoh het volgende:
Remember Planet of the Apes![]()
![]()
![]()
[afbeelding]
En sorry voor het vern**ken van de layout....
ff geen zin in te gaan verkleinen
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel. Homer Simpson
Anoniem: 26232

Beste vrind wette dat
Soms is 't beater iets moeis te verleeze
Beater verleeze dan dat ge 't noeit het gehad
Hmm... cheatenOp zondag 26 augustus 2001 03:19 schreef illem het volgende:
klopt, ik cheat altijd.
En je moet het apart opstarten, dus snelkoppeling gemaakt.

Nou ja je komt er tenminste eerlijk voor uit
The sentence below is true.
The sentence above is false.
Anoniem: 33097
TuXx zijn desktop :

dank u dank u
Het is Suse linux 7.1 en het licht en de doodskop heb ik zelf toegevoegd....
mooi kruisjeOp zondag 26 augustus 2001 21:47 schreef TuXx het volgende:
okeej okeej nu het moment waar iedereen op gewacht heeft
TuXx zijn desktop :
[afbeelding]
dank u dank u
Het is Suse linux 7.1 en het licht en de doodskop heb ik zelf toegevoegd....
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
| The page cannot be found The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. -------------------------------------------------------------------------------- Please try the following: If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly. Open the www.ultrahack.f2s.com home page, and then look for links to the information you want. Click the Back button to try another link. Click Search to look for information on the Internet. HTTP 404 - File not found Internet Explorer |

word je niet doodziek van die kleuren. bij mij gaat nu al alles draaienOp dinsdag 28 augustus 2001 10:51 schreef Likoning het volgende:
5 minuutjes corellen....
[afbeelding]
bij mij ookOp dinsdag 28 augustus 2001 10:53 schreef rick17 het volgende:
[..]
word je niet doodziek van die kleuren. bij mij gaat nu al alles draaien

[off-topic]Op vrijdag 24 augustus 2001 20:22 schreef Klubbheads het volgende:
hiers de mijne [afbeelding]
Ik zie dat je een wireless netwerk hebt, met een USB-ding? Van wat voor mer is het, en waar heb je hem gekocht, als ik even zo onbeleefd mag zijn dat te vragen
[/off-topic]
Geen geocities gebruikenOp dinsdag 28 augustus 2001 13:46 schreef NaamWasAlInGebruik het volgende:
hmm, mooi kruisje, hoe werkt dat met die plaatjes invoegen?
(ja, newbie)
ik deed [ img ]http://url[ /img ], maar dan uiteraard zonder de spaties...
Anoniem: 33862
Euh, geen geocities gebruiken
hij houdt niet van leuke achtergronden, probeer er eens een duffe saaie op te zettenOp dinsdag 28 augustus 2001 14:07 schreef Jokie het volgende:
Mijn computer gaat raar doen als ik er een leuke desktopachtergrond opzet.... WAAROM???
PIII 800@804 Mhz
Anoniem: 31259
wordt aan gewerktOp dinsdag 28 augustus 2001 14:07 schreef arjanscholl het volgende:
[..]
Euh, geen geocities gebruiken, wij zien nix behalve een kruisje...
check back over 5 minuutjes
Voor wie zich afvraagt waarom het geheel zo zwart is: Mijn pc stond uit toen ik deze nam...
Gebruik gewoon de ruimte van je provider...of geeft die nix?Op dinsdag 28 augustus 2001 14:12 schreef NaamWasAlInGebruik het volgende:
Same here... hebben jullie nog een suggestie voor webspace? Gratis dus.
Anoniem: 33860
coole winamp skin man! wil ik ook! pass m ff door wil jeOp dinsdag 28 augustus 2001 15:53 schreef NaamWasAlInGebruik het volgende:
Oke dan, nog eenmaal:
[afbeelding]
Thnx Bird2!
(in ieder geval de naam) tnx!
PIII 800@804 Mhz

met dank aan Genotix voor de geweldige achtergrond en Bird2 voor de picserv link!
"Nee," zei de man "hij is onze goeroe die alles kan" en ik was lekker op dreef dus ik zeg: "Nou, dat zal dan wel een kangoeroe zijn"

zie ik daar winamp controls in je taakbalk????Op dinsdag 28 augustus 2001 17:21 schreef aphrodisiac het volgende:
Hier een screenshot van mijn desktop:
[afbeelding]
zo ja: hoe doe je dat?
zo nee: wat is dat dan??
PIII 800@804 Mhz
Die kun je hier downloaden.zie ik daar winamp controls in je taakbalk????
zo ja: hoe doe je dat?
zo nee: wat is dat dan??
Anoniem: 27983
wow, spannend...Op dinsdag 28 augustus 2001 19:03 schreef laafke het volgende:
[back v. laafke]
zeer origineelOp dinsdag 28 augustus 2001 19:03 schreef laafke het volgende:
[afbeelding]
Anoniem: 27148
DIE WIL IK OOK!Op dinsdag 28 augustus 2001 19:03 schreef laafke het volgende:
[afbeelding]
Waar heb je die gedownload?
wil je die ook ?, download hierOp dinsdag 28 augustus 2001 19:15 schreef Renko het volgende:
[..]
DIE WIL IK OOK!
Waar heb je die gedownload?
http://huizen.dds.nl/~fasoft/bg.jpg
wow thx! heb je die helemaal zelf gemaakt? (zoja knap gemaakt hoor!Op dinsdag 28 augustus 2001 19:20 schreef laafke het volgende:
[..]
wil je die ook ?, download hier
http://huizen.dds.nl/~fasoft/bg.jpg
is heel veel werk geweest, ik starte eerst paint toen deed ik kenmerken 1024x768Op dinsdag 28 augustus 2001 19:21 schreef RooT het volgende:
[..]
wow thx! heb je die helemaal zelf gemaakt? (zoja knap gemaakt hoor!)
en toen dat kleurtje gevuld
toen opgeslagen als bg.jpg en upgeload naar mijn dds accountje
Netjes hoor!Op dinsdag 28 augustus 2001 19:24 schreef Zorg het volgende:
[afbeelding]
Winamp op me buroblad(thnx to Razer-X)
Trouwens, moeilijk te maken?
Anoniem: 23074
Ook mijn MSN site gevonden?Op dinsdag 28 augustus 2001 19:24 schreef Zorg het volgende:
[afbeelding]
Winamp op me buroblad(thnx to Razer-X)
Anoniem: 27148

net m'n desktop lekker helemaal opgeruimt, en nu hoop ik dat het netjes blijft!
Met een NFS5 wallpaper die ik vanmiddag hebt gemaakt met online racen tegen nog iemand hier van GoT!
Op dinsdag 28 augustus 2001 20:07 schreef Hellraiser het volgende:
ok, hier is mijnes!!!
[afbeelding]
Anoniem: 23074
Jep, maar die heb ik gemaaktOp dinsdag 28 augustus 2001 19:36 schreef Zorg het volgende:
noop in een oud topic gevonden en zelf ge-edit![]()
msn had ik wel op jouwn site geript hehe thnx
Die van mij, backie lang gezocht... eindelijk gevonden.

assumption is the mother of all fuck ups
Kan welOp dinsdag 28 augustus 2001 20:12 schreef KixAss456 het volgende:
[..]
Jep, maar die heb ik gemaakt
heb er 3 uit dat topic gehaald en deze werkte het makkelijkst
mag em toch wel zo gebruiken?
He dat ben ikOp dinsdag 28 augustus 2001 19:24 schreef Zorg het volgende:
[afbeelding]
Winamp op me buroblad(thnx to Razer-X)
mooi geworden
KixAss456 : dat is wel mijn script
werkt zonder de wincom plugin
Anoniem: 18247
zou je mij als je wilt die nr drie willen mailen zonder jou desktop[b]Ophttp://people.zeelandnet.nl/jkaap/desktop3.jpg
heb een stuk of 25 van die windows xp achtergronden. trouwens komt nummer 3 jullie niet bekend voor?
alvast bedankt

je ziet het... nog beeeeetje simpel (gister opnieuw win98 geinstalleerd ivm. nieuwe GF2MX-200...
If it ain't broke, fix it till it is...

Verse install van Win2K. Nog niet alles geinstalleerd dus .. die wallpaper had ik nog op de harddisk staan, moet nog een mooiere zoeken
Anoniem: 11185

Theme zelf gemaakt in de stijl van mijn website (en mijn naamkaartjes... en mijn briefpapier...)

zucht...al zoveelste keer zo'n topic
*I asked for a shotgun, not an anti-aircraft!
- shotgun? that must be the guns that fire a shot....
*yes.. you must be the brains
Anoniem: 33860
Stoere wallpaper, kun die mailen? (Of een linkje)Op woensdag 29 augustus 2001 08:53 schreef Tusk het volgende:
[afbeelding]
zucht...al zoveelste keer zo'n topic
Thnx bij voorbaat
Mag ik vragen hoe je de background van IcQ op transperant krijgt ? Dat moet ik ook !Op maandag 20 augustus 2001 15:58 schreef weststar het volgende:
Net af! ( nou ja af... er wordt nog wat met het witte gestoeid..)
Anoniem: 18476
[img][url="ftp://62.163.134.45/upload/jelle/desktop.jpg"]ftp://62.163.134.45/upload/jelle/desktop.jpg[/url][/img]

De foto: "Meter bier in het gras" heb ik zelf genomen op de Broeklandse kermis.
Anoniem: 27148
de link is dood.Op woensdag 29 augustus 2001 12:38 schreef jbalk het volgende:
hier de mijne
[url="http://<a href="ftp://62.163.134.45/upload/jelle/desktop.jpg""]ftp://62.163.134.45/upload/jelle/desktop.jpg[/url]"[/url] target="_blank">[afbeelding]</a>
T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›
Dit topic is gesloten.