Vraag


  • betwetor
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 21-07 16:23
Zoals in de titel staat werkt de meldingenbalk niet meer. Het staat er wel, maar ik kan het niet naar beneden swipen om de melding te bekijken of de bijbehorende app te openen.
De instelling om de meldingen te openen door op het startscherm te swipen werkt wel, maar dat is een suffe omweg.
Iemand een idee waar die instelling verstopt kan zitten of wat er dwars zit?
...

One UI 1.0
Android 9
...

Ik heb gezocht in de instellingen en de melding scherm instellingen en de instellingen gereset. (Geen fabrieksinstellingen terugzetten).

...

Alle reacties


  • hcQd
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 09:56
Misschien dat een deel van het aanraakscherm niet meer werkt, je kunt in de ontwikkelaarsinstellingen cursorlocatie aanzetten om dat te controleren.

  • betwetor
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 21-07 16:23
Ik heb daar niets in die trant staan helaas.
Is het logisch dat een deel niet werkt na een update? De rest werkt wel gewoon.

  • betwetor
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 21-07 16:23
Wat extra info. Wanneer ik mijn scherm draai in een app die meedraait, dan kan ik het menu wel direct openen.
Het scherm lijkt niet defect aangezien ik met een gedraaid scherm het zelfde oppervlak wel kan gebruiken op websites.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Nu online

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
@betwetor dit soort gekke problemen na een update worden over het algemeen alleen opgelost met een reset terug naar fabrieksinstellingen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • betwetor
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 21-07 16:23
Tja, dat ga ik maar proberen. Ik meld het terug.
Pagina: 1