Laat ik voorop stellen dat ik in dit artikel niemand oproep om de proxy te installeren. Dat is niet aan mij om voor iemand te bepalen en ik sta hier neutraal in als ik erover schrijf. Ik schrijf hierover omdat het nieuwswaardig is dat Signal hiertoe oproept en ik omschrijf hoe het moet om aan te tonen dat Signal het zo simpel mogelijk gemaakt heeft. Daarbij verwijs ik naar de bron, namelijk de GitHub-repository. Ik geef niet stap-voor-stap uitleg.
Daarnaast snap ik de vergelijking met het omzeilen van Windows-wachtwoorden niet helemaal. Een proxy opzetten om een censor te omzeilen is wel iets anders dan het kwetsbaar maken van Windows, of iemand helpen om computervredebreuk te plegen. Ik zie het brengen van dit nieuws eerder iets in lijn met nieuws over het gebruik van VPN's in China.
Ik heb verder niet echt een mening of reactie op wat wel en niet mag op GoT, maar de regels op GoT zijn niet relevant voor de redactie.
[
Voor 3% gewijzigd door
SirRosencrantz op 05-02-2021 16:53
]