Laptop met usb-c naar displayport

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • YoshiBignose
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 02-05 16:25
Ik heb een laptop met een usb-c poort waar ook een displayport icoontje bij staat. Als ik het goed begrijp dan kan ik dus een usb-c naar displayport kabel kopen en een monitor erop aansluiten.

Maar als ik alleen hdmi monitors heb, kan ik dan ook een usb-c naar hdmi kabel kopen? Dit is zo'n active cable volgens mij, met een blok eraan. Of moet je weer een displayport naar hdmi adapter kopen en het zo verlengen?

Of is het echt onmogelijk?

https://www.howtogeek.com...-a-usb-c-port-mean-01.png

Facts don't care about your feelings


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Orion84
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 17:01

Orion84

Admin General Chat / Wonen & Mobiliteit

Fotogenie(k)?

Ik heb hier een Dell Latitude 7490 laptop met USB-C poort met display-port mode. Daar heb ik een Dell DA300 USB-C 'dock' aanhangen met daarop netwerk,hdmi,display-port,usb

En op die HDMI poort kan ik gewoon een scherm aansluiten middels een HDMI kabel.

Dus het lijkt er op dat die displayport mode niet per se ook een displayport kabel vereist om te functioneren.

Maar het is een dusdanige jungle dat ik je niet kan garanderen wat er precies wel en niet werkt eerlijk gezegd.

Welke laptop heb je precies?

The problem with common sense is that it's not all that common. | LinkedIn | Flickr


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • White Feather
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 16:57
Wikipedia: USB-C

Als je Displayport-signaal wilt gebruiken (bij USB-C ) op een HDMI-monitor , heb je altijd een actieve adapter nodig.

Bij native Displayport-uit heb je voor HDMI 1.4 geen actieve adapter nodig. Voor 2.0 wel.