Dx3d onder Windows xp

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • admiralawesome
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 12-09 15:32
Mijn vraag
Sinds dit weekend ben ik bezig met een oude laptop. Deze wil ik gebruiken om wat oude spellen op te zetten. De laptop zelf doet het erg goed en werkt (ondanks z'n leeftijd) nog goed.

Enkel krijg ik bij het opstarten van een aantal spellen steeds de zelfde fout.

Error. C:\libraries\dx3d\Tga.cpp[46] : No RGB uncompressed TGA!(1)

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/0FKHQdEk9vlMhRgnVv3pCAbbeg0=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/koWshoL6hFpqFNJIXVIk5FEV.jpg?f=fotoalbum_large

Ik kom er maar niet uit wat dit is.

Relevante software en hardware die ik gebruik
Windows XP sp3
Direct x 9c
Xxodd m767t laptop
Nvidia 9800m
Lego racers
A2 racer 3

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
Vanuit de error code denk ik dat het iets is met direct x. Deze heb ik verwijderd en opnieuw geïnstalleerd. Had geen resultaat.
Ook heb ik de nvidia driver en de spellen verwijderd en opnieuw geïnstalleerd. Helaas ook zonder resultaat.

Herkend iemand dit? Google geeft bijzonder weinig resultaten.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 12:29

nelizmastr

Goed wies kapot

De laatste DX9 runtimes voor XP kwamen in juni 2010. Die kan je mogelijk hier nog vandaan halen:

https://www.guru3d.com/fi...runtimes-(june-2010).html

Overigens zet Windows die niet in c:\libraries, dus wat je daar hebt staan en wat dat gebruikt is me een raadsel.

I reject your reality and substitute my own


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • admiralawesome
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 12-09 15:32
Heel de folder C:\libraries kan ik ook niet terug vinden. Dit was me ook al niet helemaal duidelijk.
De laatste versie van Direct X die ik heb gebruikt, is inderdaad van juni 2010. Via de offline installer van Microsoft.