Welk toetsenbord?

Pagina: 1
Acties:
  • 177 views

  • spoonman
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 23-01 13:02
Ik had bijna een Logitech G413 keyboard besteld, het zag er voor mijn use case een perfect keyboard uit, maar blijkbaar zijn er redelijk wat reliability issues.

Waarom ik op de G413 was uitgekomen:
- full layout met numpad
- compact
- mechanische switches
- niet overdreven duur
- geen schreeuwerig design
- verlichting (hoeft geen rgb te zijn, maar ik game dikwijls in donkere kamer)

Iemand suggesties voor een gelijkaardig keyboard?

https://free-sudoku-puzzle.net - http://chordoracle.com - https://resistorcolors.com


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 10:13

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

1) Ahum: Aankoopadvies vragen mag... maar niet hier - lees eerst dit!

Aankoopadviesvragen horen in de aankoopadviesfora. Move OH -> CAA

2) CAA beleid
[q]Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Voor sommige componenten kun je in dit forum al beginnen met lezen van het *Algemeen Advies*. Doe dit dan ook voordat je hier post!
Post je zelf bedachte onderdelen met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten.[/
Bij dezen.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.