Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • peligro2k
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 22:41
Tijdens mijn verbouwing heb ik een extra 15mm leiding gemaakt voor mijn HDMI kabel van de beamer naar min versterker. Ik heb de stekker van de kabel eraf geknipt en en deze door de leiding heen gevoerd. Ik dacht dat ik met een HDMI breakout box relatief makkelijk een andere stekker erop kon zetten. Helaas komen de kleuren absoluut niet overeen met de foto van de breakout box. Iemand een tip hoe ik hier nog een werkende kabel van kan maken?

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • PVG555
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 23:55
Ik denk dat er weinig anders opzit dan met een multimeter de pinouts en draadkleuren door te meten.

E.e.a. zou dan wat gemakkelijker gaan als je het afgeknipte stuk nog hebt i.p.v. meten aan de twee uiteindes van de lange kabel. Zeker als je deze niet meer even terug kan trekken.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Septillion
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 21:45

Septillion

Moderator Wonen & Mobiliteit
Zelf zou ik überhaupt geen vertrouwen hebben in zo'n breakout box. Gaat wel om best wel snelle differentiale signalen... Was denk ik makkelijker geweest als je voor een micro HDMI kabel was gegaan of een HDMI over ethernet boxje.

Wil je dit nog proberen te fixen zou ik een HDMI koppelblokje halen. En dan het afgeknipte deel via het koppelblokje aan de breakout box. Nu heb je een manier om met een multimeter draadkleur bij breakout box te zoeken en dan van de muurkabel die draad aan te sluiten op de breakoutbox.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • kitao
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 28-09 14:11
Heb even op video gezocht, duurt een kwartier en heb het niet bekeken. Maar mss heb je er iets aan.

https://www.adafruit.com/product/3119

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • peligro2k
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 22:41
Bedankt allemaal, ik heb maar voor 20 euro een nieuwe kabel van HDMI-Mini Hdmi besteld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • peerke1987
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 06-07 12:24
Hallo,

toevallig heb ik een zelfde soort uitdaging, dus hopelijk kan ik op dit topic doorgaan? (Of beter een nieuwe starten?)

Ik heb ook een buis naar mijn TV, dit is een 3/4". Ik wilde eigenlijk werken met een HDMI plaatje:
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/iKJr9k0BZWu0tMDe3R5qeG0HJzY=/full-fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/XdsxiMtnSSy1SR9XEY7Ejc4k.jpg?f=user_large

Echter de bijbehorende HDMI 1.4! kabel met trekkoord kost 250 euro.. dus ik stap hier vanaf.
Nu moet ik dus wel de kabel er doorheen krijgen, zou dit een goede optie zijn? Of nog andere opties?

https://www.amazon.nl/Jei...id=pla-702210806557&psc=1

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Liquid-Man
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 25-09 21:20
Je zou ook kunnen kijken naar een oplossing waarbij je de kabels gewoon heel laat, maar dat in de wandcontactdoos eigenlijk een dubbele female aansluiting zit, dus eigenlijk een koppelstukje. Op die manier blijven de kabels intact en bespaar je je mogelijk een hoop ellende.

Zoiets:
https://www.allekabels.nl...dmi-inbouw-muurplaat.html

Edit: Ai, ik zie nu pas dat het topic al ruim een week oud is..

[ Voor 8% gewijzigd door Liquid-Man op 14-01-2021 17:19 ]

Pagina: 1