Ik heb een sb live 5.1 en een dtt2200 set... Ik heb sinds kort win XP hier bij krijg ik het geluid uit maar een box... terwijl ik bij win 98 geluid uit alle 4 kreeg ... ik heb al geprobeerd met lifewire software weg te halen
Geen resultaat... Wat moet ik doen?
Kabels allemaal vast... Ik heb de win 2k drivers geinstalleerd
Staat de balance niet verkeerd? Even dubbel klikken op dat luidsprekertje rechtsonderin...
Je zegt het zelf al... Vroeger in Win98 werkte het wel maar onder XP met Windows 2000 drivers werkt het niet? Duh... Mischien wachten op XP support?Op maandag 13 augustus 2001 03:08 schreef Termin8or het volgende:
Ik heb een sb live 5.1 en een dtt2200 set... Ik heb sinds kort win XP hier bij krijg ik het geluid uit maar een box... terwijl ik bij win 98 geluid uit alle 4 kreeg ... ik heb al geprobeerd met lifewire software weg te halenGeen resultaat... Wat moet ik doen?
Ga jij zolang wachten op de win XP support ??? Neej ik denk dat dus wel maanden kan duren...Op maandag 13 augustus 2001 08:49 schreef Prang het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al... Vroeger in Win98 werkte het wel maar onder XP met Windows 2000 drivers werkt het niet? Duh... Mischien wachten op XP support?
Je klaagt dat er nog geen ondersteuning is. Ondersteuning van wat? WindowsXP is niet officieel uit!!
Dat wordt dus gewoon zelf uitzoeken. Dit brengt herinneringen terug over de begintijd van NT4
Dat wordt dus gewoon zelf uitzoeken. Dit brengt herinneringen terug over de begintijd van NT4
Hey, it compiles . . . . Ship it !
Pagina: 1