:fill(white):strip_exif()/f/image/nJLv3nzSqevB7ZeiXsLDXha0.png?f=user_large)
Hallo allemaal,
Ik wil mijn Imac updaten, maar krijg helaas de melding die op de foto is te zien.
Hoe krijg ik de update wel geïnstalleerd?
Bedankt alvast!
“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”
Greatsword schreef op dinsdag 15 december 2020 @ 17:26:
@Gadgetjunk Hoe heb je de installer gemaakt?
Gaat het om een oudere Mac aangezien je specifiek voor dit OS kiest niet de nieuwste?
[ Voor 7% gewijzigd door Gadgetjunk op 15-12-2020 20:54 ]
“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”
Thanks voor je snelle en duidelijke antwoord!Greatsword schreef op dinsdag 15 december 2020 @ 21:03:
@Gadgetjunk Jou iMac is compatible met Catalina, dus daar zou ik dan sowieso voor gaan.
https://support.apple.com/nl-nl/HT210222
Daarnaast zou ik voor een schone installatie gaan, zorg dus eerst voor een goede backup van al je belangrijke bestanden, dat kan in de Cloud, op een externe harde schijf etc zodat je die later weer kan terugzetten.
Download daarna Catalina en zodra dat gebeurt is sluit je het installatie programma af.
Maak dan een bootable USB stick met Catalina (via terminal)
https://osxdaily.com/2020...s-catalina-install-drive/
Als je dat gedaan hebt, start je de iMac opnieuw op en houd je OPTION ingedrukt, dan zie je de bootable USB en daar boot je dan vanaf.
Bij Schijfhulpprogramma wis je de huidige harde schijf volledig en daarna installeer je Catalina voor een schone installatie.
Je lijkt al een andere oplossing te hebben gevonden maar mogelijk is dit veroorzaakt door een verlopen certificaat in de installer. Je kan dit tijdelijk verhelpen door de klok van je computer terug te zetten naar een willekeurige dag voor juli 2019 ofzo.Gadgetjunk schreef op maandag 14 december 2020 @ 21:24:
[Afbeelding]
Hoe krijg ik de update wel geïnstalleerd?
Goeie input, behalve dat er kans is dat de performance minder soepel is op Catalina. Voor machines uit 2012 zou ik niet hoger gaan dan Mojave. Maar goed probeer het uit je kan altijd downgraden.Greatsword schreef op dinsdag 15 december 2020 @ 21:03:
@Gadgetjunk Jou iMac is compatible met Catalina, dus daar zou ik dan sowieso voor gaan.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq