Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Vraag


  • detim
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 09-10 10:34
Hallo,

Ik heb al geruime tijd een aantal led lampen in huis, varierend van wat Philips spotjes tot design peertjes.
Deze dim ik met Qubino Z-Wave dimmers.
Nu heb ik al heel erg lang dat deze lampen geregeld knipperen.
Ik heb altijd gedacht dat het aan de Qubino dimmer lag.

Echter is er nu een Qubino dimmer stuk en heb ik een aantal dimmers vervangen door Shelly dimmers. Maar hiermee knippert het ook. Sterker nog,het lijkt zelfs erger te zijn dan met de Qubino dimmer. Een set lampen waarbij ik amper last had van knipperen doen het sinds de Shelly dimmer juist vrij hevig.
Het is niet constant, het knippert met vlagen vrij hevig en kan dan zomaar weer een tijdje normaal branden.

Het is wel zo dat alle lampen in het huis het tegelijktijdig doen!

Ik heb ook wat spotjes vervangen door Shelly spotjes met een ingebouwde dimmer. Daarbij is het probleem niet. Een peertje met ingebouwde dimmer heb ik er ook nog niet op kunnen betrappen.
Maar alles wat ik gebruik met een dimmer in de wand contactdoos heeft last van flikkering.

Iemand hier tips of een oplossing voor?

Groeten Tim

Alle reacties


  • chaoscontrol
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 14:16
Toonfrequent signaal?

Inventaris - Koop mijn meuk!


  • detim
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 09-10 10:34
Zou dit het kunnen zijn? Het is best een aantal keren per dag dat het voor komt...

  • JJ16v
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 28-08 09:55
Ik heb hier ook last van, gelukkig gaan ze in regio Eindhoven vanaf juli volgend jaar die signalen uitzetten.

  • Galaxis
  • Registratie: Augustus 2001
  • Nu online
Hier hezelfde euvel, paar keer per dag op vaste tijdstippen flikkeren de meeste ledlampen een poosje. Schijnt een signaal te zijn over het net voor het een of ander.

Hoe en wat weet ik niet precies. Er is ook nog een ander topic hierover te vinden op tweakers.

  • detim
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 09-10 10:34
Oké, bedankt voor de informatie, nog een paar maandjes wachten dan is het over :)
Pagina: 1